Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska szczerze o wychowywaniu córek: "Ja z dziećmi nie walczę"

Gwiazdy

Autor:
Sylwia
Wołoch

Tancerka Agnieszka Kaczorowska-Pela jest mamą dwójki dzieci. Często podkreśla, jakie znaczenie ma dla niej świadome, nieprzerysowane macierzyństwo. Swoimi przemyśleniami podzieliła się z obserwującymi na Instagramie. Co na to internauci?

Życie Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska jest polską tancerką, choreografką, prezenterką telewizyjną i aktorką. W 2010 roku została młodzieżową Mistrzynią Świata w tańcach latynoamerykańskich. Gra w serialach i spektaklach, między innymi w musicalu "Karol – musical o życiu Jana Pawła II". Prywatnie od 2018 roku jest żoną tancerza, Macieja Peli. W lipcu 2019 roku urodziła córkę, Emilię, a w lipcu 2021 roku – córkę Gabrielę. Karczorowska jest oddaną i świadomą matką, co często podkreśla w wywiadach i postach na Intagramie.

Agnieszka Kaczorowska o dzieciach

Dla Agnieszki bardzo ważna jest właściwa komunikacja z dziećmi. Jak pisze na Instagramie:

"Ja z dziećmi nie walczę. Ja #JESTEM. Rodzicielstwo to droga pełna wyzwań. Na każdym etapie inne, nowe… W najtrudniejszych sytuacjach uważam, że trzeba po prostu BYĆ. Nie walczyć, a BYĆ.

  • z otwartością serca.
  • z troską, ze zrozumieniem
  • z gotowością do pomocy
  • ze spokojem
  • z miłością i z mądrością.

Rodzice dla dziecka powinni być bezpieczną przystanią, a nie drugim frontem. Dlatego jestem i zawsze będę…dokładnie tyle ile one będą potrzebowały."

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, które korespondują z opisem:

"Walka z dzieckiem to tak naprawdę walka z samym sobą. Dziecko jest przecież w pewnym sensie naszym odbiciem a poniekąd także lekcją." – napisała jedna z internautek. "Uważam, że my rodzice zawsze powinniśmy być „Z” dzieckiem a nie „OBOK” z Jego radościami, smutkami, rozterkami. Niezmiennie twierdzę, że wychowanie dziecka to najtrudniejsza rola w życiu" – dodała kolejna. Pojawiły się jednak komentarze, według których słowa Agnieszki uciekają się do oczywistości: "Ja nigdy nie słyszałam, aby mama walczyła z dziećmi. Dla mnie to oczywiste, że się jest."

A waszym zdaniem? Szczere bycie przy dziecku zamiast walki to oczywistość, czy mądra rada?

Agnieszka Kaczorowska chce odnowić przysięgę małżeńską. Gdzie odbędzie się uroczystość? Zobacz video:

Zobacz także:

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości