Gwiazdy

Agnieszka Hyży o zawirowaniach w swoim życiu. "Chciałam się spakować i wyjechać"

Gwiazdy

Autor:
Agnieszka
Mrozińska
Źródło:
edziecko.pl
Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży w jednym z ostatnich wywiadów stwierdziła, że ten rok jest dla niej wyjątkowy za sprawą syna Leona. Żona Grzegorza Hyżego przyznała także, że bardzo trudno było jej pogodzić macierzyństwo z życiem zawodowym. Doskwierało jej to na tyle, że w chwilach słabości musiała korzystać ze specjalistycznej pomocy.

Agnieszka Hyży o rodzinnej rewolucji

W życiu Agnieszki Hyży wiele ostatnio się zmieniło, ponieważ w listopadzie 2021 r. wraz ze swoim mężem powitali na świecie synka Leona. Para tworzy patchworkową rodzinę, wychowując 8-letnią córkę dziennikarki z poprzedniego związku - Martę. Ponadto, Grzegorz Hyży ma dwóch synów z byłą żoną: Wiktora i Alexandra.

- Był to rok sporych zmian, ale też naszej rewolucji rodzinnej. Pozytywnej rewolucji, która bardzo nas wszystkich do siebie zbliżyła, bardzo nas połączyła. Bo patchworkowe rodziny nie są wcale łatwe. Wiąże się to z wieloma okolicznościami, które na co dzień to życie komplikują. A ten wspólny mały człowiek sprawił, że wiele osób tę gardę obniżyło i naprawdę priorytety już są dla nas jasne i klarowne każdego dnia. Nasze życie rodzinne paradoksalnie troszkę zwolniło, bo nasz synek Leon wniósł w nie tak dużo miłości, dobrej energii - powiedziała Agnieszka Hyży.

Dodała także, że jeżeli kolejne lata z Leonem będą tak wesołe i uśmiechnięte, to tylko z optymizmem patrzy w przyszłość.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Agnieszka Hyży - macierzyństwo a praca w mediach

Dziennikarka przyznała w wywiadzie, że bardzo ciężko jej łączyć macierzyństwo z życiem zawodowym. Problemy z tym związane tak ją przerosły, że kilka razy musiała skorzystać ze specjalistycznej pomocy.

- Zdarzyło mi się w życiu coś parę razy i zawodowo, i prywatnie, że chciałam spakować się i wyjechać, w ogóle zmienić swoje życie o 180 stopni. Zwłaszcza gdy wokół mojego życia pojawiała się medialna zawierucha. Zaliczyłam kilka takich upadków, podczas jednego musiałam skorzystać z farmakoterapii i wyłączyć się całkowicie na dobrych kilka miesięcy z aktywności medialno-zawodowej. Po prostu przestałam sobie radzić z tym wszystkim, co mnie otaczało, bo tak po ludzku po prostu nie dałam rady - powiedziała w rozmowie z serwisem WP Kobieta.

Jak przyznała, czasem złe emocje brały górę nad rozsądkiem. - Jestem osobą, która chce dać swoim dzieciom naprawdę tyle, ile może. Sama wychowałam się w modelu, w którym mama bardzo mocno ograniczyła się zawodowo po to, żeby być w pełni dla mnie. A ja nie do końca chcę się ograniczać zawodowo i płacę za to tym, że nie mam w ogóle czasu dla siebie - podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Agnieszka Mrozińska

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości