Gwiazdy

Agata Załęcka i jej mąż wrócili do siebie. Jak zażegnali małżeński kryzys? "Poczuliśmy, jak dużo możemy stracić"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
Plejada
Agata Załęcka

Agata Załęcka w marcu tego roku poinformowała, że po półtora roku małżeństwa rozstała się z Jakubem Kwiatkowskim. Choć oficjalnie zakończyli związek, to jednak miłość nie przeminęła. Po kilku tygodniach rozłąki małżonkowie postanowili zawalczyć o łączące ich uczucie. Aktorka wyznała, jak udało im się zażegnać kryzys.

Agata Załęcka i Jakub Kwiatkowski - historia związku

Agata Załęcka, znana aktorka serialowa, filmowa i teatralna, przez kilka lat była w związku z Jakubem Kwiatkowskim, rzecznikiem PZPN. Para postanowiła pobrać się w sierpniu 2020 roku na greckiej wyspie Rodos. Wyjątkową uroczystość transmitowali na żywo w mediach społecznościowych.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

W marcu 2022 roku artystka na swoim profilu na Instagramie opublikowała czarno-białe zdjęcie z ukochanym i ogłosiła, że postanowili się rozstać. Przy okazji podziękowała mężowi za wspólnie spędzone lata. Minęło kilka tygodni i okazało się, że Załęcka i Kwiatkowski nie dali za wygraną, gdyż mimo rozłąki, cały czas za sobą tęsknili. Bycie z dala od siebie dało im do zrozumienia, że ich uczucie jest na tyle silne, że chcą dać sobie kolejną szansę.

Agata Załęcka zażegnała małżeński kryzys

Finalnie Agata Załęcka i Jakub Kwiatkowski do siebie wrócili. Są teraz bardzo szczęśliwi. Aktorka w rozmowie z Plejadą postanowiła jednak wspomnieć czas kryzysu i wyznała, jak wyglądały pierwsze chwile po rozstaniu.

- My z Kubą nadrabiamy zaległości. Miłość istnieje, dopóki żyjemy, jest nadzieja. (...) Poczuliśmy chyba, jak dużo możemy stracić w pewnym momencie. Nie mieliśmy kontaktu tylko przez 8 godzin. Później już byliśmy non stop czas na łączach. Nie widzieliśmy się miesiąc. Tęskniliśmy, dużo rozmawialiśmy. Pewne słowa nagle dotarły, pewne uczucia nagle zostały zrozumiane. Trochę nas przytłoczył nawał pracy, podróże i kiedy byliśmy koło siebie, nie widzieliśmy siebie. To chyba taka domena dzisiejszych czasów - wyznała aktorka.

Jak małżonkom udało się wyjść z kryzysowej sytuacji? - Mój Kuba zrobił mi niespodziankę. W trakcie zgrupowania w Katowicach, w przerwie, przyjechał do mnie do Wrocławia, gdzie miałam zdjęcia. Zrobiliśmy sobie randkę i rano wyjechał. Po dwóch tygodniach grałam w spektaklu "Pomoc domowa" w Krakowie. A on przyleciał z Kataru do Warszawy, wsiadł w samochód i przyjechał do Krakowa. Chciał tylko mnie odebrać, ale zostaliśmy tam spontanicznie na noc. Bez szczoteczki do zębów, bez niczego. I tak, jak za dawnych lat, zrobiliśmy sobie kolejną spontaniczną randkę. Więc wróciliśmy do naszych początków. I to działa - wyznała.

Gorszy moment w związku ostatecznie zakończył się dla nich pouczającą, życiową lekcją. - Kryzys nie jest czymś złym. Kryzys jest tylko przejściem w inny etap, do innego rozdziału związku. (...) Mogliśmy to po prostu pociągnąć do końca, a jednak zatrzymaliśmy się, zastanowiliśmy i zaczęliśmy rozmawiać - podsumowała Załęcka w wywiadzie dla Plejady.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: Plejada

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek

Pozostałe wiadomości