Gwiazdy

Co Agata Kulesza sądzi o botoksie? "Jest wiele wspaniałych aktorek, które są wypełnione i świetnie grają"

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Agata Kulesza o botoksie

Agata Kulesza to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Zagrała w najbardziej kasowych filmach i serialach. Znana jest też z dużego dystansu do siebie i wyjątkowej urody. O swoim stosunku do starzenia się oraz medycyny estetycznej opowiedziała w rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu dziendobry.tvn.pl

Agata Kulesza o medycynie estetycznej

Agata Kulesza nie dzieli się chętnie swoim życiem prywatnym. Chroni swoją prywatność i wie, gdzie postawić granicę. Wiele razy poruszała sytuację aktorek i liczby ról kobiecych w polskiej kinematografii.

W rozmowie z Karoliną Kalatzi z serwisu dziendobry.tvn.pl poruszyła ważna kwestię, która jest coraz bliższa większości kobiet. Mowa o medycynie estetycznej i poprawkach, na jakie decydują się panie. I nie tylko - temat ten bowiem dotyczy również mężczyzn. Wiele osób publicznych otarcie przyznaje się do korzystania z takich zabiegów.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

Agata Kulesza zapewniła, że ma ogromny dystans do tego typu zabiegów. Nie ma nic przeciwko nim, jednak sama absolutnie by się na nie nie zdecydowała.

- Nie chcę oceniać botoksu - kto chce niech robi, kto nie chce, niech nie robi. Ja nie robię, bo wtedy bym miała zablokowaną mimikę, a dużo nią pracuję, ale jestem przekonana, że jest wiele wspaniałych aktorek, które są wypełnione i świetnie grają, więc to jest akurat mój przypadek. Ja chyba bym się z tym nie najlepiej czuła, ale niech każdy robi, co chce.

O jakiej roli marzy Agata Kulesza

Agata Kulesza w ostatnim czasie gra główną rolę w serialu "Skazana" w TVN. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w kraju. Czy jest jakaś rola, o której wciąż marzy?

- To jest tak, że nie mam i nigdy nie miałam marzeń na temat roli. Dla mnie najciekawsze jest to, że dostaję jakiś zarys, szkic w scenariuszu i go wypełniam. Ja mam się w niego wlać. To jest dla mnie ciekawe, bo mogłoby się wydawać, że jak sobie wymyślę, że chciałabym zagrać taką i taką kobietę, to może bym tego nie umiała - stwierdziła gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości