Gwiazdy

Agata i Piotr Rubikowie świętują 14. rocznicę ślubu. "Dzielny jesteś, że tyle ze mną wytrzymałeś"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Piotr i Agata Rubikowie z córkami

Agata i Piotr Rubikowie mają powody do świętowania. Para w tym roku obchodzi 14. rocznicę ślubu. Z tej okazji zarówno muzyk, jak i modelka opublikowali w sieci archiwalne zdjęcia z pamiętnego dnia. "Należy Ci się medal z kości słoniowej!"– napisała Agata.

Agata i Piotr Rubikowie – rocznica ślubu

Agata Paskudzka i Piotr Rubik poznali się w 2005 roku podczas finałów Miss Polonia, w których modelka wówczas brała udział. Tego wieczoru muzyk zasiadał w jury konkursu. Choć blondwłosa piękność nie wygrała wyborów, zyskała coś znacznie cenniejszego – prawdziwe uczucie i miłość. Zakochani zaczęli się spotykać, a 21 czerwca 2008 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w kościele św. Jadwigi we Wrocławiu. Małżeństwo doczekało się także dwójki dzieci. 20 maja 2009 roku na świat przyszła Helena, 25 maja 2013 roku Alicja.

Mimo 19-lentniej różnicy wieku, która według wielu osób, mogła przeszkadzać, para świetnie się dogaduje. Agata i Piotr w tym roku świętują 14. rocznicę ślubu.

- Te dzielące nas lata są bez znaczenia. Nie jestem już gówniarzem, a jednak wciąż pozostaję na tyle dzieckiem, że różnica wieku między nami się zaciera. Nasze światy, choć różne, przenikają się. Nie jestem hermetyczny – mówił dawniej Piotr Rubik w wywiadzie dla magazynu "Gala".

Z okazji 14. rocznicy małżeństwa Agata i Piotr pochwalili się w mediach społecznościowych archiwalnymi zdjęciami.

14 lat minęło nie wiadomo kiedy.... To chyba dobrze, bo to znaczy, że jest dobrze:) Świętujmy więc @agata_rubik Kocham Cię 

- "14 rocznica ślubu. @piotr_rubik dzielny jesteś, że tyle że mną wytrzymałeś! Należy Ci się medal z kości słoniowej!" – dodała pod swoją fotografią Agata.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Agata i Piotr – życzenia z okazji kolejnej rocznicy

Pod zdjęciami Agaty i Piotra pojawiło się wiele komentarzy. Fani i znajomi życzyli parze dużo miłości i kolejnych lat spędzonych u swojego boku. Jaki przyznali, Rubikowie są najlepszym przykładem, że idealne pary istnieją.

- "Pełne miłości uściski dla Was wysyłam", "Kolejnych szczęśliwych lat razem", "Wszystkiego najlepszego kochani, na dalsze wspólne lata. Abyście się zawsze tak kochali, jak teraz, aż miło się na was patrzy", "Jesteście przykładem, że jest to możliwe" - pisali internauci.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości