Gwiazdy

Agata Buzek przeszła metamorfozę. Na zdjęciu z Mają Ostaszewską jest nie do poznania

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Agata Buzek zmieniła fryzurę. Jedna z najzdolniejszych polskich aktorek występuje w spektaklu "Odyseja. Historia dla Hollywoodu" w Nowym Teatrze w Warszawie, a na scenie towarzyszy jej Maja Ostaszewska, która opublikowała ich wspólne zdjęcie na Instagramie. Widać na nim zmianę w wyglądzie aktorki.

Metamorfoza Agaty Buzek

Agata Buzek stroni od ścianek i rzadko dzieli się szczegółami z życia prywatnego. Na czerwonych dywanach można ją spotkać zazwyczaj przy okazji promocji filmowych bądź teatralnych projektów z jej udziałem.

Obecnie aktorkę można podziwiać w słynącym z nieszablonowych realizacji Nowym Teatrze. Obok Agaty Buzek na scenie pojawia się plejada polskich aktorów, m.in. Magdalena Cielecka, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Maja Ostaszewska, Bartosz Gelner, Andrzej Chyra czy Jacek Poniedziałek. Spektakl reżyseruje Krzysztof Warlikowski.

Agata Buzek, przez wielu porównywana do Tildy Swinton, przez lata przyzwyczaiła widzów do tego, że jest blondynką. Nie oznacza to jednak, że aktorka nie lubi eksperymentów. Niedawno skusiła się na ciemny brąz, ale to już pieśń przeszłości. Gwiazda postanowiła zaszaleć i zdecydowała się na miedziany odcień oraz wygładzoną fryzurę.

Zdjęcie zza kulis opublikowała Maja Ostaszewska, zapraszając na spektakl i ciesząc się z możliwości ponownego spotkania z publicznością.

Dobrze być znowu w teatrze!!! Z Widzami… Z Agatą Buzek łączy nas nie tylko teatr

- napisała w poście.

Agata Buzek - życie prywatne

Na początku kariery Agata Buzek często udzielała wywiadów, z czasem zaczęła pilnie strzec swojej prywatności. Będąc studentką, związała się z kolegą z uczelni, Pawłem Ławrynowiczem. Związek nie przetrwał próby czasu i życia na odległość - aktorka mieszkała w Warszawie, a jej ukochany dostał angaż w jednym z poznańskich teatrów.

W 2006 roku wyszła za mąż za Adama Mazana, a dwanaście lat później pojawiły się plotki o rozwodzie pary. Po rozstaniu z mężem, Agata Buzek związała się z Jackiem Braciakiem.

Zobacz wideo: Czego jeszcze nie wiemy o Magdzie Gessler?

Zobacz też:

Klaudiusz Ševković był gwiazdą "Big Brothera". "Musiałem 5 minut sławy wycisnąć jak cytrynę, by szybko nie zniknąć"

Magda Gessler, jakiej nie znamy. Co zdradziła w swojej książce? "Jestem kochliwa i nie ukrywam tego"

Córka Kasi Kowalskiej pozuje w bikini. Fani: "Wyglądasz bosko"

Autor: Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości