Gwiazdy

Zdjął koszulkę na meczu z Arabią Saudyjską. To największy fan Lewandowskiego: "Jestem teraz w połowie Polakiem"

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Najwierniejszy fan Roberta Lewandowskiego
Najwierniejszy fan Roberta LewandowskiegoDzień Dobry TVN
wideo 2/16

Abdul Samad Khan zwrócił na siebie uwagę niemal całego świata, gdy podczas kibicowania drużynie z Arabii Saudyjskiej zdarł z siebie koszulkę i ujawnił swoją miłość do biało-czerwonych. O swojej pasji do polskiego futbolu opowiedział reporterce Dzień Dobry TVN. Po rozmowie z kibicem Sandra Hajduk-Popińska postanowiła przyjrzeć się piłkarzom, którzy - podobnie jak Robert Lewandowski - zachwycają fanów nie tylko doskonałą grą na boisku.

Abdul Samad Khan - najwierniejszy fan Roberta Lewandowskiego

Abdul Samad Khan to kibic, który podczas meczu Polska - Arabia Saudyjska nagle zdjął koszulkę rywali Polaków i ujawnił, iż pod spodem miał trykot drużyny Roberta Lewandowskiego. Nagranie, na którym widać radość chłopaka z wygranej biało-czerwonych, stało się hitem Internetu. Indyjski kibic porozmawiał z dziennikarką Dzień Dobry TVN Magdaleną Bober o swojej niezwykłej piłkarskiej przygodzie.

- Miałem nadzieję, że zrobię to na meczu z Meksykiem, ale niestety Robert nie strzelił karnego. Więc byłem załamany, bo specjalnie wykupiłem dobre miejsca na tamten mecz. Wiedziałem, że będę musiał spróbować kiedy indziej i nadarzyła się idealna okazja – tłumaczył Abdul.

23-latek pochodzi z New Delhi, studiuje język angielski i uczy dzieci grać w piłkę. Fanem Roberta Lewandowskiego jest od wielu lat. Kapitana naszej reprezentacji podziwia nie tylko za styl gry, ale i determinację do osiągnięcia sukcesu oraz skromność. Po tym, jak świat zobaczył nagranie z Abdulem, team Roberta Lewandowskiego zaprosił go na specjalne spotkanie ze sportowcem.

- Robert spotkał się ze mną, przytulił, porozmawiał ze mną, jakbyśmy byli przyjaciółmi. Jestem teraz w połowie Polakiem. Planuję odwiedzić Polskę i dziękuję wam za to wspaniałe doświadczenie – dodał niezwykły kibic.

Stylowi piłkarze. Który sportowiec prezentuje się najlepiej?

Pozostając w piłkarskim temacie, w studiu Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska poruszyła wątek najbardziej stylowych zawodników mundialu. Reporterka zaprezentowała najprzystojniejszych, według zagranicznych mediów, sportowców.

- Zaczynamy od Virgil van Dijka. Reprezentant Holandii pochodzący z Surinamu [...] Świetnie łączy elegancki look ze sportowym stylem [...] Mówi się, że ma urodę modela – tłumaczyła dziennikarka.

Wspomniała również o stylu Grzegorza Krychowiaka, który poza grą na murawie zasłynął m.in. noszeniem futrzanych akcentów. Sportowiec przeszedł metamorfozę - wcześniej był elegancki, a dziś pozwala sobie na nieco swobodniejszy look. Zdaniem Sandry również stylizacje Cristiano Ronaldo często zwracają uwagę mediów, ponieważ piłkarz lubi nosić się "na bogato". Na koniec reporterka wspomniała o trenerze Arabii Saudyjskiej - Hervé Renarda.

- To jest pan, o którym mówi się: człowiek w białej koszuli. Często pojawia się w rozpiętej koszuli, pokazuje swoje ciało, które jest niezłe, muszę przyznać. On nie lubi, kiedy mówi się o jego wyglądzie - zaznaczyła.

Posłuchaj całej rozmowy w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego:  Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości