Gwiazdy

40. urodziny Nicole Richie zamieniły się w koszmar. Doszło do niebezpiecznego wypadku

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Co słychać w show-biznesie?
Dzień Dobry TVNCo słychać w show-biznesie?

Nicole Richie cudem uniknęła tragedii. Nagranie z urodzinowego przyjęcia celebrytki zmroziło krew w żyłach internautów. Wszystko za sprawą niepozornych świeczek.

40. urodziny Nicole Richie

To była naprawdę gorąca czterdziestka. Nicole Richie świętowała okrągłe urodziny w towarzystwie najbliższej rodziny i przyjaciół. Chwila nieuwagi podczas zdmuchiwania tradycyjnych świeczek na torcie mogła dla niej skończyć się tragedią. Gdy celebrytka nachyliła się nad ciastem, jej puszyste włosy zajęły się ogniem. Na ratunek rzucili się zebrani goście, gasząc płonącą fryzurę nieostrożnej solenizantki.

Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu, które pojawiło się na Instagramie dawnej przyjaciółki Paris Hilton. Obserwatorzy nie kryli przerażenia i należy przyznać, że cała sytuacja wyglądała naprawdę groźnie.

Życie rodzinne Nicole Richie

Zanim światem show biznesu zaczęły rządzić influencerki, prasa plotkarska rozpisywała się o wyczynach Nicole Richie i Paris Hilton - nieprzyzwoicie bogatych dziewczynach, które stałe się sławne głównie dzięki statusowi ich rodziców. Przygody dwóch celebrytek stały się również kanwą reality show, w którym ich główne zadnie polegało na przetrwaniu w "zwykłej" pracy.

Dziś Nicole Richie nie jest tą samą osobą. Wyszła za mąż, prowadzi markę modową oraz wychowuje dwoje dzieci: 13-letnią córkę Harlow Winter Kate i 11-letniego syna Sparrowa Jamesa Midnighta. Wciąż jednak pozostaje gorącym nazwiskiem w świecie mediów. Dosłownie i w przenośni.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości