Gwiazdy

Jak wygląda mieszkanie rodziny Maślaków? Rafał ma tam specjalny pokój

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Reporter:
Mateusz Hładki
W nowym domu Rafała i Kamili Maślaków

Wreszcie mają swoje miejsce na Ziemi. Rafał Maślak i jego żona Kamila kilka miesięcy temu przeprowadzili się do własnego mieszkania. Jest piękne, nowoczesne, ale jednocześnie bardzo przytulne. W dużej przestrzeni z powodzeniem pomieściła się rodzina, która niedawno się powiększyła.

Dom Rafała i Kamili Maślaków

Rafał i Kamila są szczęśliwymi właścicielami przestronnego, dwupoziomowego mieszkania. Do swojego gniazdka zaprosili Mateusza Hładkiego, reportera Dzień Dobry TVN i oprowadzili go po swoich wnętrzach.

- Mamy tutaj 80 m2 na dole i 80 na górze, minus skosy, więc powierzchni użytkowej jest około 110 m2. Jest tak, jak chcieliśmy, żeby mieszkanie było otwarte, żeby było dla gości - powiedział zadowolony Rafał Maślak.

Salon z kuchennym aneksem jest idealnym miejscem do rodzinnych spotkań. - Tutaj mamy naszą część dzienną. Najczęściej odpoczywamy właśnie na tej kanapie, fotelu. Mamy jeszcze specjalny pokój gościnny, bo bardzo często odwiedzają nas znajomi - przyznała Kamila.

Wnętrza urządzone są w nowoczesnym stylu. Połączenie drewnianej podłogi, kamiennych blatów, a także złotych dodatków, tworzy niepowtarzalny klimat. Na ścianach wiszą obrazy, które namalowała 18-letnia kuzynka Maślaków. Z kolei na górze znajduje się prywatna przestrzeń dla rodziny. - Tam jest nasza strefa: sypialnia, łazienka i pokój Maksia - podkreślił Maślak.

Choć Rafał niedawno po raz drugi został tatą i ma więcej obowiązków, to i tak potrafi znaleźć chwilę tylko dla siebie. Wtedy zamyka się w specjalnym pomieszczeniu. - Nieważne ile ma się dzieci, kwestia organizacji czasu jest ważna. Mam taki swój pokój, strefę chilloutu. Jest wyposażona w inteligentne oświetlenie, które jest kompatybilne z tym, co się dzieje na ekranie. Wyobraź sobie, że jak oglądamy jakiś film czy gramy w grę, to wszystko działa z tym, co jest w telewizorze. Zawsze marzyłem o takim pokoju, odskoczni. Tam zamykam się z kumplami i wychodzę zregenerowany - pochwalił się.

Rafał i Kamila Maślakowie o córce

Niecałe cztery miesiące temu Rafał i Kamila po raz drugi zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córka Michalina. Jak starszy syn, Maks, zareagował na pojawienie się maleńkiej siostry?

- Wyjątkowo dobrze. Ucieszył się, chciał wziąć ją na ręce. Całował ją, tulił, przynosił wszystkie zabawki, śpiewał piosenki, więc to był naprawdę piękny moment - wyznała Kamila.

- Dużo mu tłumaczyliśmy, jak jeszcze dzidzia była w brzuchu, że będzie za nią odpowiedzialny, że będzie musiał się nią opiekować. I on faktycznie gdzieś to sobie zakorzenił i dużo nam pomaga. To chyba bardzo ważne, żeby mówić dziecku i angażować je, żeby nie stało z boku i patrzyło, jak my zajmujemy się maluchem i poświęcamy mu czas - dodał Rafał.

Rodzina Maślaków ma szczęście, że Michalina jest bardzo grzecznym dzieckiem. - Musi być najedzona, przebrana, wyspana i jest bezobsługowa - przyznał tata.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości