Gwiazdy

"40 kontra 20". Dżoana chce walczyć o Toma. Czy nowa singielka pokrzyżuje jej plany?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"40 kontra 20". Rozmowa Toma i Kasi
"40 kontra 20". Rozmowa Toma i Kasi
wideo 2/4

Kiedy jedne panie żegnają się z grecką posiadłością, kolejne zajmują ich miejsce. Do grupy singielek dołączy nowa blond piękność, która skradnie serce Toma. Dżoana jest gotowa, by rywalizować z nią o uwagę 44-latka. Co z tego wyniknie?

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 14. odcinku?

Po odejściu Amelii na glampingu zapanuje wielki smutek, który zbiegnie się z porą przeprowadzek. Do willi wprowadzi się Kasia, Natalia i Izabela, a z Tomkiem zamieszkają Monika, Amira i Magda. Dla jednych to długo wyczekiwana zmiana na lepsze, dla innych… niekoniecznie.

Tomek zdobędzie się na odwagę i w szczerej rozmowie z Anitą wyzna, dlaczego postanowił wyeliminować z programu Amelię, która była jego faworytką. Chłopak miał ważny powód, by tak postąpić.

Wieczorem nad basenem odbędzie się gorąca impreza w stylu latino. Żar ognistych rytmów wszystkich poderwie do góry. W trakcie zabawy niespodziewanie do grupy dołączy piękna blondynka - nauczycielka tańca. Dopiero po chwili dziewczyny się zorientują, że to ich nowa rywalka.

Tom nie da rady ukryć, że singielka wpisuje się w jego ideał piękna. Co na to Dżoana? Najpierw będzie się przyglądać całej sytuacji z boku, a później wkroczy do akcji. Chce walczyć o względy Toma. Czy postawi na swoim i udowodni, kto w tej miłosnej grze rozdaje karty? Sprawa nie będzie prosta, bo 44-latkiem zainteresowane są również Natalia, Amira i Iza. A on nie może się zdecydować, która z nich jest mu bliższa. Nowa blondynka wydaje się być interesująca, ale Kasi też trudno się oprzeć. Co z tego wyniknie?

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są w Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości