Gwiazdy

14-letnia Polka przytuliła Meghan Markle. "Chciałam pokazać, że jest tu mile widziana"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plejada.pl, Sky News
Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry przybyli w ostatnich dniach do zamku Windsor, by wraz z księciem Williamem oraz księżną Kate oddać hołd zmarłej królowej Elżbiecie II. Podczas oficjalnego spaceru royalsów i ich spotkania ze stojącym przy barierkach tłumem doszło do niecodziennej sytuacji - żona księcia Harry'ego przytuliła się do obcej 14-latki. Dziewczyna okazała się mieszkającą na co dzień w Wielkiej Brytanii Polką. O czym rozmawiały?

Meghan Markle przytuliła 14-letnią Polkę

8 września 2022 roku zmarła najdłuższej panująca na świecie monarchini - królowa Elżbieta II. Ta smutna okoliczność zmusiła księcia Harry'ego oraz Meghan Markle do złożenia wizyty w Wielkiej Brytanii i spotkania z księciem Williamem oraz księżną Kate.

Synowie króla Karola III wraz z małżonkami pojawili się przed zamkiem w Windsorze, by oddać hołd ukochanej babci. Chwila ta była szczególnie doniosła, ponieważ bracia od dnia pogrzebu księcia Filipa nie pokazywali się razem na żadnym oficjalnym wydarzeniu.

Koronacja Karola III

Koronacja Karola III i… Królowej Camilli
Koronacja Karola III i… Królowej CamilliDzień Dobry TVN
wideo 2/2

Dla towarzyszącej im Meghan Markle cała sytuacja okazała się jeszcze bardziej stresująca. Mówi się, że odkąd amerykańska aktorka przeprowadziła się wraz z mężem do Stanów Zjednoczonych i tym samym ograniczyła kontakty z rodziną księcia Harry'ego, nie jest mile widziana na królewskim dworze. Podczas spotkania z księciem Williamem i księżną Kate skupiła się więc na interakcji z przybyłym pod zamek w Windsorze tłumem, by krótkimi pogawędkami i miłymi gestami rozluźnić napiętą atmosferę.

Relacjonujące wydarzenie media zwróciły szczególną uwagę na chwilę, w której synowa króla Karola III przytuliła stojącą za barierkami nastolatkę. Dziewczyna, która poprosiła Meghan Markle o czuły uścisk, okazała się mieszkającą na Wyspach Polką. Jej najbliżsi wyemigrowali do Wielkiej Brytanii 17 lat temu.

- To były duże emocje i zwyczajny odruch serdeczności ze strony córki - komentowała w wywiadzie dla "Faktu" matka 14-latki.

14-letnia Polka opowiada, o czym rozmawiała z Meghan Markle

Nastoletnia dziewczyna, która 10 września miała okazję poznać osobiście Meghan Markle, ujawniła reporterom, jak przebiegała krótka rozmowa z żoną księcia Harry'ego.

- Czekaliśmy, aż przyjdzie, a kiedy się pojawiła obok mnie, zapytała, jak mam na imię, jak minął mi dzień i jak długo tu stałam. Zapytałam, czy mogłabym ją przytulić i się zgodziła. To był niesamowity moment, do teraz się trzęsę. Nie mogę wytłumaczyć, jakie to było uczucie. Było to po prostu miłe - skomentowała Polka.

Jak podaje Plejada.pl, 14-latka tłumaczyła, dlaczego poprosiła Meghan Markle o tak czuły gest. - Po prostu chciałam ją przytulić. Podziwiam ją w pewien sposób i uważam, że to była właściwa rzecz. Chciałam jej tylko pokazać, że jest tu mile widziana. Chciałam ją przytulić po tym wszystkim, co się stało, naprawdę - skwitowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plejada.pl, Sky News

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson/Getty Images, Twitter

Pozostałe wiadomości