Materiał promocyjny

Wielkanoc pełna miłości i smaku. Pobierz bezpłatny e-book i odmień świąteczną rutynę

e-book Wielkanoc pełna smaku i miłości
e-book Wielkanoc pełna smaku i miłości
Źródło: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN
Wielkanoc coraz bliżej, a ty wciąż nie wiesz, jak przygotować się do świąt? Zapoznaj się z naszym bezpłatnym e-bookiem. Znajdziesz w nim mnóstwo inspiracji na tradycyjne potrawy czy efektowne dekoracje. Spraw, by te święta były wyjątkowe. 

Bezpłatny e-book na Wielkanoc 

Przed nami przygotowania do Świąt Wielkanocnych. W tak gorącym okresie każdy z nas wie, że nawet mała pomoc jest na wagę złota. Jeżeli wciąż zastanawiasz się, jak zorganizować święta, by w całym tym szaleństwie znaleźć czas dla siebie, koniecznie zapoznaj się z naszym świątecznym e-bookiem. Znajdziesz tam tradycyjne przepisy, często w zaskakujących i inspirujących wersjach. Zupa z białych warzyw, faszerowane jajka, mazurek czy pascha - wszystkie te dania przygotujesz w prosty i szybki sposób. Marka Mosso przygotowała dla Ciebie przepisy, które zachwycą i pomogą odmienić świąteczną rutynę. 

>>Pobierz bezpłatny e-book

Świąteczne zwyczaje 

Oprócz ogromnej dawki wiedzy i inspiracji w e-booku „Wielkanoc pełna miłości i smaku” znajdziesz ciekawostki związane z tym, jak kiedyś obchodziło się te święta w Polsce, ale także garść informacji, jak Wielkanoc celebrują w Europie: gdzie, oprócz krajów anglosaskich dzieci wyruszają z koszyczkiem na poszukiwania czekoladowych jajeczek? W którym kraju Wielkanoc spędza się „z kim się chce” i który naród ma swoje wyjątkowe, wielkanocne dekoracje?

>>Pobierz bezpłatny e-book

O świąteczne tradycje i wspomnienia związane z tym szczególnym czasem zapytaliśmy też gwiazdy: prowadzących program Dzień Dobry TVN oraz uczestników programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Jeśli szukasz porad i inspiracji, nie czekaj. Pobierz bezpłatny e-book już dziś.

Aktualnie czytasz: Wielkanoc pełna miłości i smaku. Pobierz bezpłatny e-book i odmień świąteczną rutynę

Źródło zdjęcia głównego: Katarzyna Lackowska/Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości