Gorące tematy

Wzruszające sceny pod szkołą muzyczną Sary James. "Osiągnęła swoje marzenie"

Gorące tematy

Autor:
Michalina
Kobla
Reporter:
Piotr Wojtasik
Sara James w finale amerykańskiego „Mam Talent”
Sara James w finale amerykańskiego „Mam Talent” Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

17. edycja amerykańskiego "Mam Talent" była rekordowa pod względem liczby oglądających ją Polaków. I mowa tutaj bynajmniej nie tylko o Polonii. Nasi rodacy z zapartym tchem śledzili losy Sary James, która, choć nie wygrała show, spełniła swoje marzenie. Z najwierniejszymi fanami artystki rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Piotr Wojtasik.

Sara James w finale amerykańskiego "Mam Talent"

Zaledwie 14-letnia wokalistka miała szansę zaśpiewać na scenie z kultowym zespołem Black Eyed Peas podczas finału amerykańskiego "Mam Talent". O jej występie w studiu Dzień Dobry TVN rozmawiali Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński.

- To jest niesamowite, dziewczyna ma 14 lat, występuje ze światowymi zespołami i wychodzi jej to tak dobrze. Jesteśmy dumni! - powiedziała nasza prowadząca.

Słubice dopingują Sarę James

Sarą zachwyciła się nie tylko amerykańska widownia i jury programu. O piosenkarce nie zapominają mieszkańcy jej rodzinnych Słubic. To właśnie tam wybrał się Piotr Wojtasik, by porozmawiać z fanami wokalistki. Przed szkołą muzyczną, do której uczęszczała Sara, zebrał się tłum jej młodych fanów. Niektórzy z nich przyznali, że nie spali całą noc, by zobaczyć występ ukochanej artystki.

- No radość jest, bo ona osiągnęła swoje marzenie amerykańskie. No szkoda, że nie wygrała, ale myślę, że w wieku 14 lat ma taką trampolinę do kariery - powiedziała dyrektor szkoły.

- Myślę, że wszyscy jesteśmy przeszczęśliwi, że w ogóle udało jej się tam dostać - dodała jedna z uczennic.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Michalina Kobla

Reporter: Piotr Wojtasik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości