Gwiazdy

Anieli na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała premierowy utwór. "Nie ruszaj się" to zapowiedź albumu

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Anieli w utworze „Nie ruszaj się”
Anieli w utworze „Nie ruszaj się”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Anieli wykonała nową piosenkę "Nie ruszaj się". Premierowy singiel jest także zapowiedzią nadchodzącej płyty "Blask". Posłuchaj, jak utwór zabrzmiał na naszej scenie.

Anieli wydaje album "Blask"

Anieli to duet dojrzałych muzyków, których piosenki od lat śpiewa cała Polska. Joanna Prykowska to niezwykły głos Firebirds, zespołu popularnego jeszcze w latach 90. m.in. za sprawą piosenki "Harry", która zyskała ponadczasowy wymiar. Druga część Anieli to Paweł Krawczyk, autor muzyki wszystkich płyt Heya w XXI wieku. Artyści połączyli siły i otwierają nowy rozdział. "Blask" to dojrzały debiut, 10 piosenek z osobistymi tekstami Asi.

Czego możemy się spodziewać? W utworach duetu słychać przede wszystkim tęsknotę za szczerymi relacjami międzyludzkimi, miłością prawdziwą i "lepszymi czasami".

- To niekiedy poetyckie, czasem proste, życiowe historie – zawsze ujmujące i szczere. Płytę promują single: "Jaśniejąca" - opowieść o przyjaźni z gościnnym udziałem Katarzyny Nosowskiej; "Niemiłość" - traktująca o samotności w złotej klatce; "Przesilenie" - letni hymn o niezależności; oraz love story o zabarwieniu noir - "Nie ruszaj się". Głos Asi zdobią, brzmiące jak z najlepszych albumów Eurythmics czy Maanamu - kompozycje Pawła, który odpowiedzialny jest także za produkcję – czytamy na stronie zespołu.

"Nie ruszaj się" - Anieli na scenie Dzień Dobry TVN

Anieli pojawiła się na naszej scenie i zaśpiewała premierowy utwór. Jak podoba wam się ten kawałek?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/EastNews

Pozostałe wiadomości