Gwiazdy

Maks Łapiński w piosence "Na serio". Singiel jest zapowiedzią pierwszej płyty artysty

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Maks Łapiński w piosence „Na serio”
Maks Łapiński w piosence „Na serio”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Maks Łapiński wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN ze swoim najnowszym singlem "Na serio". Utwór jest zapowiedzią płyty, nad którą właśnie pracuje. Artysta tworzy inspirując się własnymi przeżyciami.

Maks Łapiński zapowiada debiutancką płytę

Maks Łapiński w minionym roku dał 52 koncerty, w tym jeden na jachcie opływającym gdańską starówkę. Zagrał także jako support przed występem Mroza. Zaprezentował się również w chorwackim Kućište w ramach Wyścigu Autostopem oraz w czeskim Zaolziu. Mogliśmy go też posłuchać na scenie Dzień Dobry TVN.

Maks Łapiński wystąpił u nas z zespołem, w którego skład wchodzą: Mateusz Jakielski, Tomasz Olszewski oraz Kuba Kałamaja. Muzycy wykonali utwór "Na serio", który jest zapowiedzią debiutanckiej płyty wokalisty. Będą to piosenki inspirowane jego własnymi przeżyciami.

Piosenka "Na serio" - o czym jest utwór

Piosenka "Na serio" powstała w niezwykle malowniczym miejscu. - Będąc w Chorwacji, biegałem po tamtejszych plażach, rozpościerając ręce jeszcze do wstępnej wersji utworu i czułem totalny zew wolności. "Na serio", jak sam tytuł wskazuje, opowiada o prostocie tych najszczerszych uczuć, które najczęściej uaktywniają się w przypadkowych, zupełnie nieoczekiwanych momentach - powiedział muzyk.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Pozostałe wiadomości