Gwiazdy

Maffashion w teledysku do utworu "Frajer" Beaty Kozidrak. "To życie napisało ten scenariusz"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska

W najnowszym teledysku Beaty Kozidrak wystąpiła znana wszystkim influencerka Julia Kuczyńska. Kim jest tytułowy "frajer" i jak doszło do współpracy gwiazd? O tym w cyklu show-biznesowym Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Beata Kozidrak powraca z nowym krążkiem

"Frajer" to kolejny już singiel po utworach "Gambit", "Biegiem" oraz "Jak Dla Mnie", który zapowiada czwarty, studyjny album Beaty Kozidrak. Artystka do współpracy przy nim zaprosiła Arka Koperę i Mariusza Obijalskiego.

- Kim jest frajer zdaniem Beaty Kozidrak? W jednym z wywiadów powiedziała, że to jest taki facet, który krzywdzi z pełną świadomością, że krzywdzi i myśli wtedy tylko o sobie - mówi Mateusz Hładki.

Maffashion w teledysku Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak była jedną z gwiazd Fest Festival 2022, gdzie fani gwiazdy po raz pierwszy mieli okazję usłyszeć jej nowy singiel "Frajer".

- Tam bawiła się przed sceną Maffashion i ten teledysk składa się także z materiałów nagranych tam, na Fest Festivalu, więc to, mam wrażenie, że to był taki spontan trochę, że to życie napisało ten scenariusz - opowiada dziennikarz.

Teledysk do piosenki stworzył Michał Pańszczyk, ukazując łączącą Julię Kuczyńską i Beatę Kozidrak niezwykłą kobiecą energię.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości