Gwiazdy

Dawid Kwiatkowski zaskakuje nowym singlem "Bez Ciebie". W nowym teledysku wystąpiła Maffashion

Gwiazdy

Każdy z singli Dawida Kwiatkowskiego to przebój, a od lat wierna rzesza słuchaczy podąża za jego kolejnymi muzycznymi dokonaniami i osiągnięciami. Zaangażowanie fanów i relacja Dawida z nimi, to absolutny ewenement na polskim rynku muzyki pop. Singiel "Bez Ciebie" jest pierwszym utworem zapowiadającym nowy album artysty.

Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku z Maffashion

Dawid Kwiatkowski zaczynał karierę w młodym wieku, przez co często porównywano go do Justina Biebera. Dziś wokalista ma 25 lat i szykuje się do wydania kolejnej, szóstej już płyty. Album promuje singiel "Bez Ciebie". Mateusz Hładki odwiedził Dawida na planie teledysku. Co ciekawe, wokalista sam napisał scenariusz do klipu. To historia pary, która zmaga się ze swoimi emocjami i relacją, a Dawid jest ich obserwatorem i "dobrym duchem".

- Kiedy pisałem ten utwór w swoim zaciszu domowym, to pisałem go troszeczkę obrazem i słowa przechodziły przez to, co wyobrażałem sobie w kadrach - wspomina.

Kwiatkowski pojawia się w teledysku, ale nie jest sam. Tym razem główne role odgrywają Michał Kot i Maffashion. Julia przyznaje, że z Dawidem przyjaźni się już od paru ładnych lat i mają za sobą wiele wspólnych wyjazdów oraz imprez.

- To jest jedna z tych osób w show-biznesie, która zaskakuje pozytywnością i normalnością, uczynnością i brakiem zmanierowania. On jest bardzo lubianą osobą - dodaje.

Nowa muzyka od Dawia Kwiatkowskiego

Dawid Kwiatkowski długo kazał czekać fanom na nową muzykę. Jego poprzednia płyta "13 grzechów niczyich" została wydana wiosną 2019 roku. Od tamtej pory w życiu młodego wokalisty zaszło sporo zmian.

- Zmieniłem management, zmieniłem w sumie otoczenie. W końcu usiadłem i pomyślałem: "chłopie, masz już 25 lat". Życie dało w kość raz, drugi. Człowiek nagle staje się doroślejszy i nie chce już tak wariować. To mi dodało nowej siły. Potrzebowałem takiej przerwy - tłumaczy.

Kwiatkowski nie ukrywa, że jego największą inspiracją jest starszy brat Michał.

- Nasza więź codziennie jest coraz silniejsza - przyznaje.

Michał również jest piosenkarzem. To on jako pierwszy recenzuje nowe piosenki młodszego brata. Swoimi radami służył również podczas nagrań teledysku do utworu "Bez Ciebie". Dawid cały czas podsyłał mu zdjęcia z planu.

Klip można już oglądać na kanale Dawida Kwiatkowskiego na YouTube.

mat. pras./Warner Music Poland

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości