Gwiazdy

Dawid Kwiatkowski prezentuje nowy utwór i dojrzały wizerunek. "Najwyższy czas, żeby pokazać nową odsłonę mnie"

Gwiazdy

Dawid Kwiatkowski wraca na rynek muzyczny w wielkim stylu. Po 2-letniej przerwie nagrał nowy singiel "Bez Ciebie" i zaskoczył nowym wizerunkiem. O powodach swojej metamorfozy opowiedział w Dzień Dobry TVN.

Kariera Dawida Kwiatkowskiego

Nazywany był głosem pokolenia i idolem nastolatek. Dawid Kwiatkowski karierę zaczął w wieku zaledwie 17 lat i stał się prawdziwym muzycznym fenomenem.

- Kariera mnie zaskoczyła. Pojawiła się w moim życiu bardzo niespodziewanie . (...) Byłem zagubiony. Miałem 17 lat, kiedy mnie tutaj ściągnięto do Warszawy - wspominał wokalista w Dzień Dobry TVN.

Cały czas jest zdeterminowany, żeby się rozwijać. O różnych porach dnia i nocy nagrywa głosówki z zapisem linii melodycznych. Ma również notes zamykany na kłódkę, gdzie spisuje swoje pomysły.

- Lubię mieć dużo zadań w życiu. (...) Jestem osobą, która jest bardzo zdyscyplinowana - wyznał Dawid Kwiatkowski.

Nowy wizerunek Dawida Kwiatkowskiego

Od wydania poprzedniej płyty Dawida minęły 2 lata, które poświęcił na rozwijanie pasji. Dziś zaczyna nowy etap w karierze i wraca z nowym wizerunkiem.

- Mam 25 lat i stwierdziłem, że to już najwyższy czas, żeby pokazać trochę nową odsłonę mnie. (...) Zrobiłem sobie 2 lata przerwy, żeby faktycznie odciąć się troszeczkę od tego, co wydawałem wcześniej i zaskoczyć ludzi czymś zupełnie nowym, czymś świeżym, czymś bardzo dojrzałym z dobrym tekstem i mam nadzieję, że się udało - powiedział piosenkarz w naszym programie.

Kilka dni temu premierę miał jego najnowszy utwór, pt. "Bez Ciebie", który już pobija rekordy popularności.

- Mój pierwszy singiel po powrocie. Piosenka, która przyszła do mnie w nocy. Obudziła mnie. Poszedłem ją szybko nagrać dyktafonem i mówię: this is it - opowiadał Dawid Kwiatkowski.

Numer oczarował fanów, którzy zauważyli dużą metamorfozę wokalisty. Nie jest on już bowiem nastoletnim chłopcem, a pewnym siebie mężczyzną.

- Teraz wiadoma sprawa, że jego głos bardzo dojrzał i dojrzał razem z nim - stwierdził trener głosu, Bartosz Caboń.

Zachwyceni są również najbliżsi artysty.

- Naprawdę, gdy obejrzałem jego nowy teledysk, to chyba po raz pierwszy w życiu widzę Dawida jako mężczyznę , a nie jako tego mojego małego braciszka - stwierdził Michał Kwiatkowski, brat Dawida.

Dawid Kwiatkowski w piosence "Bez Ciebie" na scenie Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Mateusz Jarosławski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości