Nazywa się testerem placów zabaw. Niecodzienne zajęcie relacjonuje w sieci

Autor:
Oskar
Netkowski
TikToker w zabawny sposób testuje place zabaw

Plac zabaw to z pewnością miejsce wielu radosnych uniesień, ale niestety często także wypadków. Dzieci zaaferowane szaleństwami, nie zawsze myślą o swoim bezpieczeństwie. Pewien TikToker postanowił testować place zabaw przedstawiając to w komiczny sposób.

Plac zabaw - czy to bezpieczne miejsce dla dziecka?

Choć place zabaw służyć mają najmłodszym, nie zawsze są do nich dostosowane. W mediach często mówi się o wypadkach z udziałem dzieci, które nieprzypilnowane mogą zrobić sobie krzywdę. Pewien TikToker wziął na warsztat miejsca, które przeznaczone są dla dzieci.

Chore dzieci

Operacja serca w łonie matki
Operacja serca w łonie matkiDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Na swoim profilu @lukedonkin, pokazuje często kontrowersyjne sceny, które zakrawają o makabrę. Co prawda kontent powstaje z uśmiechem na ustach i lalkami w postaci aktorów, ale rodzice mogą naprawdę się przestraszyć. Eksperyment działa na wyobraźnię.

Tester placów zabaw - jak wygląda jego praca?

TikToker zabawną formułą pokazuje, na jakie niebezpieczeństwo narażone są dzieci, kiedy bez opieki dorosłych korzystać będą ze sprzętów przeznaczonych do ich uciech. Lalki których używa, do złudzenia przypominają dzieci. Co więc może stać się na placu zabaw 3, czy 4-latkowi? Odpowiedź chociażby w poniższym filmie:

TikTokowy twórca @lukedonkin bije rekordy wyświetleń. Jedna z jego publikacji ma już ponad 110 mln wyświetleń. Przeglądając jego profil, natkniemy się na mnóstwo komentarzy rodziców, którzy postanowili podzielić się z nim swoimi osobistymi historiami. - Mój syn dwa tygodnie temu złamał rękę, bo zerwała się linka w huśtwace. Do teraz leży z gipsem - napisała jedna z kobiet. - Może i sceny na filmikach są przerysowane i komiczne, ale naprawdę pilnujcie dzieciaków, bo czasami wystarczy sekunda - dodał ktoś inny.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bernd Vogel/Getty Images

Pozostałe wiadomości