tester

    tester

    Które wakacje bardziej zapadają w pamięć? Te spędzone w ekskluzywnym apartamencie, czy pod namiotem z rodziną lub przyjaciółmi? Dawid Woliński powiedział w Dzień Dobry Wakacje: "Bardziej pamiętam ten namiot z rodzicami". A które woli Maria Konarowska? Czy wszystkie pięciogwiazdkowe hotele są faktycznie identyczne na całym świecie?

    Maciej Zakrzewski od zawsze pasjonował się piłką nożną. Oprócz samej gry interesowało go obuwie piłkarzy. Dziś je testuje. Jak to się stało, że hobby przerodziło się w pracę? Jak przekonał do siebie producentów obuwia sportowego?

    Dzięki polskim naukowcom powstało pierwsze na świecie urządzenie, które zwiększa możliwość wykrycia raka piersi na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Jest to tester firmy BRASTER. Projekt został dofinansowany z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Kiedy urządzenie będzie dostępne na rynku? Czy z jednego urządzenia będzie mogło korzystać kilka kobiet? Jak wyglądają zmiany nowotworowe wykryte przez tester? W Dzień Dobry TVN gościliśmy kierownika Działu Telemedycznego firmy BRASTER dr Ingę Hryniewiecką i dziennikarza naukowego Karola Wójcickiego.

    Agencje modelek i modeli poszukują nie tylko pięknych ludzi, ale również oryginalnych, mających "to coś". Jedna z agencji w Londynie poszła o krok dalej - poszukuje osób charakterystycznych. Na czym polega nowy trend w modelingu? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawiali właścicielka agencji modelek Lucyna Szymańska oraz Łukasz Stępień.