Materiał promocyjny

Czystość w zgodzie z naturą. Jak skutecznie posprzątać dom dbając o bezpieczeństwo swoje i środowiska?

Czysty dom w zgodzie z naturą
Stojak na ręcznik papierowy
Źródło: Dzień Dobry TVN
Uporządkowana i czysta przestrzeń to nierzadko święty graal wielu pań domu. Niestety, często osiągnięcie zamierzonych celów wizualnych (i higienicznych) wiąże się z wykorzystaniem silnych środków chemicznych, które, oprócz nieskazitelnych powierzchni, pozostawiają po sobie osady czy nieprzyjemny zapach. Czy można tego uniknąć? Jak wprowadzić ład w domu nie sięgając po produkty, które są szkodliwe dla środowiska, więc także dla nas?

Bez brudu, osadu i drażniących zapachów

Ile razy zdarzyło ci się, że po sprzątaniu kuchni, czy łazienki na armaturze i blatach pozostał nieprzyjemny, szorstki osad? Jak często naturalne środki nie uporały się z trudnymi zabrudzeniami po gotowaniu? Z takimi problemami zmaga się wiele osób, a seria CIF Cleanboost z unikatową formułą czyszczącą pomoże się im z nimi uporać. Zarówno spraye Cif Power&Shine w trzech wariantach: Kuchnia, Łazienka i Uniwersalny z dodatkiem wybielacza, jak i Mleczka Czyszczące Cif (dostępne w kilku wariantach zapachowych) świetnie sprawdzają się w domowych porządkach, w zależności od przeznaczenia, usuwają 100% kamienia, osadów z mydła, tłuszczu i zabrudzeń.

Jak sprzątać skutecznie i bezpiecznie?

Choć nikt nie ma wątpliwości, że brud stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia, nieodpowiednio dobrane, zbyt mocne, chemiczne preparaty również nie mają na nie zbyt dobrego wpływu. Z tego właśnie powodu tak ważne jest, aby odpowiednio dobierać środki czystości, szczególnie w miejscach takich jak kuchnia czy łazienka, w których czyszczone powierzchnie mają bezpośredni kontakt z żywnością i artykułami higienicznymi. Spraye Cif Power&Shine dedykowane tym pomieszczeniom mają formułę stworzoną w 100% ze składników pochodzenia naturalnego.

Co więcej, mając na uwadze troskę i dbałość o ekologię, produkty z serii Cif z technologią Cleanboost mają całkowicie biodegradowalną kompozycję zapachową, a ponadto są sprzedawane w butelkach wyprodukowanych w 50% z plastiku pochodzącego z recyclingu. Dzięki temu każdy, komu na sercu leży nie tylko porządek, ale także dobro planety może z, nomen omen, czystym sumieniem sięgać po spraye Cif Power&Shine oraz Mleczka Czyszczące Cif, bez obaw, że czystość w domu niekorzystnie odbije się na środowisku naturalnym. 

Dzień Dobry z CIF
Dzień Dobry z CIF

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości