Gwiazdy

Zaskakująca końcówka roku Patricii Kazadi. Nie wróciła na święta do domu. Co się wydarzyło? "Jest cudownie"

Gwiazdy

Zaskakująca końcówka roku Patricii Kazadi. Nie wróciła na święta do domu. Co się wydarzyło? "Jest cudownie"

Basia Pasek tuż po świętach Bożego Narodzenia miała zawitać do rodzinnego domu Patricii Kazadi, ale jak powszechnie wiadomo, życie pisze różne scenariusze i tak panie spotkały się wirtualnie w… Dubaju. Co się stało? Dlaczego wokalistka nie wróciła na wigilię?

Patricia Kazadi rozmawiała z naszą dziennikarką prosto z Dubaju.

 - Najbardziej mi się podoba, że umówiłyśmy się dzisiaj o godzinie 11:00 u mnie w domu z moją mamą, siostrą, choinką, kotami, a ja mam taką choinkę – rozpoczęła wokalistka i pokazała egzotyczne rośliny. 

Zmiana planów

Basia zapytała więc, skąd ta nagła zmiana planów.

– Wyjechałam odwiedzić moją przyjaciółkę. Miałam u niej spędzić 10 dni. Nasłonecznić się troszeczkę, pojeść fajnych rzeczy, bo w Dubaju restauracje są otwarte. Jednego wieczoru byłyśmy na kolacji, gdzie była bardzo urocza obsługa, więc powiedziałam: wrzucę na Instastories i ich pochwalę, że tak fajnie przyjmują gości - brzmi początek historii Patricii.

Z dalszej części dowiedzieliśmy się, że 2 dni później dostała maila od managera wspomnianej wyżej restauracji z zapytaniem, jak spędzą sylwestra. Artystka oznajmiła, że wraca do Polski, gdzie spędzi zarówno święta, jak i powita nowy rok. Wówczas manager odparł, że zmieniają się obostrzenia i Patricia będzie musiała się poddać  kwarantannie, więc nie spędzi świąt z rodziną. Zaproponował jej, by została i zagrała w restauracji koncert sylwestrowy.  

Sylwester w Dubaju 

I tak od słowa do słowa Patricia przystała na propozycję. Łącząc się z Basią, miała akurat przerwę w próbie. Przy okazji pokazała więc widzom panoramę Dubaju i miejsce koncertu.

- O mój Boże, z jakim ty widokiem będziesz grała koncert sylwestrowy – zareagowała Basia Pasek. – Wszędzie palemki. Cudownie. I ja będę tutaj sobie stać i śpiewać, a za mną widok. Będzie aż 2,5 godziny grania, więc długo – odparła artystka.

Przyznała jednak, że dziwnie się czuła, spędzając święta bez rodziny. W wigilię wręcz ogarnął ją smutek. Zaznaczyła, że nie poczuła świątecznej atmosfery, ponieważ przyzwyczajona jest, chociażby do bożonarodzeniowego drzewka, a nie palm. Brakowało jej również wspólnego kolędowania i babci, która ma 90 lat.

– To było kosztem tego, że zostałam dłużej, ale przynajmniej fajnie spędzę sylwestra i wejdę w ten nowy rok z muzycznym akcentem – oznajmiła. Dodatkowo zdradziła, że na 2021 r. planuje dużo muzycznych niespodzianek.

Rodzinna Patricia Kazadi

Wokalistka wyjawiła też, że nie tylko w Dubaju została na dłużej. W sierpniu pojechała na obiad do mamy i wciąż u niej mieszka wraz z siostrą i babcią

– Fajnie nam się razem mieszka. Oczywiście, że są spięcia. Umówmy się - trzy silne babeczki. Tak naprawdę cztery, bo jeszcze jest babcia i cztery koty, więc każda ma coś do powiedzenia. Na pewno jest ciekawie i intensywnie, ale bardzo się kochamy i tu nie ma wątpliwości. Nikt mnie tak nie denerwuje jak moja mama i za nikim tak nie tęsknię, ja za nią i nikt nie jest dla mnie tak ważny, jak moja mama. To jest normalne. Myślę, że większość ludzi tak ma - wyjaśniła.

Na koniec Patricia Kazadi oświadczyła, że podoba jej się w Dubaju, ale jednak "dom to dom". Wypowiadając te słowa, przed kamerę wkradł się Hills Matt, menedżer dubajskiej restauracji.

- Ona jest niesamowita, pełna energii. Świat należy do niej. Może stać się numerem jeden – oznajmił. 

I tak Patricia życzyła widzom i Basi: "Szczęśliwego Nowego Roku" i uciekła na próbę. 

Zobacz całą rozmowę w naszym materiale wideo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o ostatnich świętach z mężem. "Byliśmy w szpitalu. Wiedzieliśmy, co się dzieje"

Ula Chincz w wersji saute. "Dzisiaj mijają trzy miesiące od mojej ostatniej wizyty u fryzjera"

Anna Czartoryska-Niemczycka od roku nie kupuje dla siebie nowych ubrań. "Przemysł modowy zanieczyszcza powietrze, rzeki"

Reporter: Basia Pasek
Co sądzisz o tym artykule?
68
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0