Newsy

Z zazdrości o byłą partnerkę pobił rywala gitarą. Napadnięty mężczyzna trafił do szpitala

policja radiowóz

Fot. Mustang_79 / Getty Images

Newsy

Z zazdrości o byłą partnerkę pobił rywala gitarą. Napadnięty mężczyzna trafił do szpitala

policja radiowóz

Fot. Mustang_79 / Getty Images

W Opolu zatrzymano 31-latka, który widząc swoją byłą partnerkę z innym mężczyzną, zaatakował go. Agresor bił i kopał swoją ofiarę po całym ciele, powodując liczne stłuczenia i złamania. Na koniec okładał 47-latka gitarą. Napastnikowi grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Opole: zazdrosny mężczyzna pobił rywala gitarą

Do zdarzenia doszło na jednej z ulic Opola. Przechodzący sprawca napaści zobaczył swoją byłą partnerkę z 47-letnim mężczyzną. Doszło do ich sprzeczki, w wyniku której 31-latek zaatakował starszego konkurenta. Po przewróceniu go na ziemię, bił i kopał swoją ofiarę po całym ciele, powodując liczne stłuczenia i złamania. Na koniec okładał 47-latka gitarą.

Pobity mężczyzna został przewieziony do szpitala. Wezwani na miejsce policjanci szybko ustalili tożsamość agresywnego zazdrośnika, który niedawno opuścił zakład karny. Po zatrzymaniu znieważył doprowadzającego go policjanta.

Kara więzienia za pobicie przy użyciu gitary

Prokuratura wniosła do sądu o tymczasowy areszt dla podejrzanego, jednak sąd zadecydował o zastosowaniu dozoru policyjnego i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego. Za zarzucane czyny podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

>>> Zobacz także:

Pies dotkliwie pogryzł 3-latkę. Zwierzę nie było szczepione od dwóch lat

Tomasz Komenda dostanie zadośćuczynienie. "To jest najwyższe odszkodowanie w historii polskiego wymiaru sprawiedliwości"

Najpopularniejsze imiona w Polsce w 2020 roku. Czy wciąż królują te tradycyjne?

Zobacz wideo: Uwaga! TVN: Zobaczyły zdjęcia pobitego dziecka i zaczęły działać. Ustaliły, kim jest malec i co się wydarzyło:

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
61
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0