Gorące tematy

Tragiczny wypadek w Częstochowie. Nastolatek przewrócił się na rowerze i nadział na nóż

wypadek dziecięcy rower i kask na drodze

fot.KatarzynaBialasiewicz/Getty Images

Gorące tematy

Tragiczny wypadek w Częstochowie. Nastolatek przewrócił się na rowerze i nadział na nóż

wypadek dziecięcy rower i kask na drodze

fot.KatarzynaBialasiewicz/Getty Images

We wsi Rudnik Wielki niedaleko Częstochowy doszło do śmiertelnego wypadku. Nastolatek jadący na rowerze przewrócił się i upadł na nóż, który trzymał w dłoni. We wtorek rano dyrektor szpitala w Częstochowie poinformował, że rannego nie udało się uratować.

Tragiczny wypadek koło Częstochowy

W miejscowości Rudnik Wielki pod Częstochową doszło do tragicznego wypadku. Starszy kapitan Paweł Melka z częstochowskiej straży pożarnej relacjonował dla TVN24 okoliczności wypadku. Służby ratunkowe o zdarzeniu zostały poinformowane około godziny 19.30. Według wstępnych ustaleń grupa czterech nastoletnich chłopców w wieku około 15 lat jechała na rowerach. Jeden z nich bawił się nożem. Chłopiec niespodziewanie się przewrócił i upadł na nóż, który trzymał w dłoni.

Stanowisko kierowania komendanta miejskiego w Częstochowie otrzymało zgłoszenie, iż w miejscowości Rudnik Wielki chłopiec jadący na rowerze uległ wypadkowi 

- powiedział starszy kapitan Paweł Melka z Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. 

Starszy kapitan Paweł Melka przekazał także, że poszkodowany nastolatek był nieprzytomny. Na miejscu pojawiły się zespoły ratownictwa medycznego, które udzielały pomocy medycznej. Ponadto przybyły też zastępy państwowej i ochotniczej straży pożarnej, które zabezpieczały lądowisko dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Nastolatek zmarł w szpitalu

Mimo długotrwałej reanimacji i przetransportowania chłopca do szpitala w Częstochowie, jego stan był krytyczny. Nastolatek doznał rany serca. We wtorek rano Zbigniew Bajkowski, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego imienia Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie, poinformował, że nastolatek zmarł.

Zobacz także:

Wypadek autokaru z dziećmi jadącymi na wakacje. Kilkanaście osób zostało rannych

Tragiczny wypadek z udziałem dziecka. 3-latek został przygnieciony podczas zabawy

Wypadek polskiego autokaru na Węgrzech. Zginęła 1 osoba, 34 są ranne

Źródło: TVN24 |
Co sądzisz o tym artykule?
83
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
08.09.2020
Nikita
Nóż w dłoni podczas jazdy rowerem? Dziwne...