Gwiazdy

Szczere wyznanie gwiazdy TVN Style. "Czułam wstyd przez większość czasu, ale zrozumiałam swój problem"

Trinny i Susannah w Dzień Dobry TVN

Trinny i Susannah w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Szczere wyznanie gwiazdy TVN Style. "Czułam wstyd przez większość czasu, ale zrozumiałam swój problem"

Trinny i Susannah w Dzień Dobry TVN

Trinny i Susannah w Dzień Dobry TVN

Telewizyjny duet programu "Jak się nie ubierać?", czyli Trinny Woodall i Susannah Constantine, podbił serca widzów. Prezenterki uwielbiane zarówno przez polskich, jak i zagranicznych fanów, otwarcie opowiedziały o swojej chorobie. Kilka lat temu do alkoholizmu przyznała się Trinny, niedawno na szczere wyznanie zdecydowała się także jej przyjaciółka.

Szczere wyznanie Susannah Constantine

Trinny Woodall i Susannah Constantine to duet, który zna chyba większość kobiet. Programy "Jak się nie ubierać?", "Trinny & Susannah rozbierają" oraz "Trinny & Susannah ubierają Amerykę” były wielkim telewizyjnym hitem. Show doczekało się także polskiej wersji - "Trinny & Susannah ubierają Polskę".

Niedawno jedna z prezenterek zdecydowała się na szczere wyznanie. Podczas wywiadu Susannah Constantine przyznała się do choroby, która mocna wpłynęła na jej życie zawodowe. Dziennikarka zdradziła, że jest alkoholiczną i od kilku lat uczęszcza na spotkania Anonimowych Alkoholików.

Jestem alkoholiczką, która nie pije od siedmiu lat. Całkowicie odstawiłam alkohol trzy lata temu. Alkohol jest fajny, kiedy jesteś młody, ale bywa także zdradziecki, a na moje życie nie miał pozytywnego wpływu

- przyznała Susannah w podcaście "My Mate Bought A Toaster" prowadzonym przez komika Toma Price'a.

Prezenterka przyznała, że w tamtym czasie obwiniała wszystkich za swoje złe samopoczucie, a jej fatalne humory z cierpliwością znosił mąż - Sten Bertelsen.

Jako osoba uzależniona, wynajduję własne wady w ludziach wokół mnie. Dlatego myślałam, że mój mąż jest pasywno-agresywny, ale to ja taka byłam! Mój biedny mąż musiał z tym żyć...

- wspominała Susannah Constantine. 

Leczenie i wyjście z choroby

Po pewnym czasie Constantine zrozumiała, że jedynym sposobem na wyjście z karuzeli jest wytrzeźwienie. Prezenterka podjęła leczenie i - jak zdradziła - przyniosło jej to wielką ulgę.

Czułam wstyd przez większość czasu, ale zrozumiałam swój problem i przyniosło mi to ogromną ulgę, bo mogłam to zmienić. Nie musiałam zmieniać kogoś innego. To zależało tylko ode mnie, byłam za to odpowiedzialna i mogłam stać się lepszym człowiekiem, trzeźwym. Zrozumienie tego przyniosło mi ogromną ulgę

- powiedziała prezenterka.

Trinny Woodall uzależniona od alkoholu

Nie jest tajemnicą, że z alkoholizmem zmaga się też Trinny Woodall. Prezenterka nie ukrywała nigdy choroby i otwarcie mówiła, że od 30 lat jest trzeźwą alkoholiczką. 

Mimo ogromnych problemów obie panie wygrały walkę z nałogiem. Bez pomocy specjalistów niestety nie byłoby to możliwe.

Zobacz także:

Hanna Lis ma dwa proste marzenia. Komentarze fanów mówią wszystko

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy. Komu i kiedy przysługuje?

Maja Bohosiewicz zakochana po uszy. Jednym zdjęciem rozczuliła internautki

Co sądzisz o tym artykule?
88
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0