Gwiazdy

Stan zdrowia Piotra Fronczewskiego znów się pogorszył? Jeden z tygodników przekazał niepokojące wieści

Piotr Fronczewski

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Stan zdrowia Piotra Fronczewskiego znów się pogorszył? Jeden z tygodników przekazał niepokojące wieści

Piotr Fronczewski

Bartosz Krupa/East News

Piotr Fronczewski musi poddać się kolejnej operacji. Stan zdrowia aktora znów się pogorszył – informuje jeden z tygodników. Niestety z powodu pandemii 74-latek nie chce zgodzić się na przeprowadzenie zabiegu. 

Piotr Fronczewski – kariera

Piotr Fronczewski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Widzowie pokochali go za kultową rolę Pana Kleksa, a także niepowtarzalny głos Franka Kimono. 74-leni gwiazdor od jakiegoś czasu boryka się z problemami zdrowotnymi. Już w 2019 roku w audycji Michała Figurskiego aktor podkreślił, że cierpi na arytmię serca, a także ma za sobą stan przedzawałowy. Tuż przed lockdownem Fronczewski poddał się również skomplikowanej operacji biodra, po której czekała go długa rehabilitacja.

- Skorzystał z kilku zabiegów w Konstancinie, ale całego procesu nie dokończył przez powszechną izolację. Wtedy z pomocą pospieszyła żona Ewa. Nagrała ćwiczenia i zabiegi kontynuowali tygodniami w domu - zdradził w rozmowie z "Na żywo" znajomy z teatru, w którym występował aktor.

Piotr Fronczewski – pogorszenie stanu zdrowia

Wszystko wskazuje na to, że stan zdrowia Piotra Fronczewskiego ponownie się pogorszył. Jak przyznał jeden z informatorów tygodnika "Na żywo", podczas ostatniej kontroli stwierdzono, że aktor powinien poddać się operacji drugiego biodra. Choć dolegliwości utrudniają poruszanie się, ze względu na panującą pandemię legendarny aktor nie chce na razie słyszeć o kolejnym zabiegu.

 Nic dziwnego. Piotrek jest w grupie ryzyka. Uważa, by nie zachorować 

- mówi źródło "Na żywo".

Piotr Fronczewski o autorytetach. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży: "Nowy rozdział". Aktorka pochwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem

Anna Czartoryska-Niemczycka w żałobie. Aktorka pożegnała bliską osobę

Ewa Farna odsłoniła nogi. Mąż gwiazdy nie mógł powstrzymać się od czułego gestu

Co sądzisz o tym artykule?
86
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0