Gwiazdy

Piotr Fronczewski przeszedł operację ortopedyczną. Przez pandemię znalazł się jednak w ciężkiej sytuacji

Piotr Fronczewski

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Piotr Fronczewski przeszedł operację ortopedyczną. Przez pandemię znalazł się jednak w ciężkiej sytuacji

Piotr Fronczewski

Bartosz Krupa/East News

Kilka miesięcy temu Piotr Fronczewski postanowił zrobić sobie przerwę od aktywności zawodowych i zająć się swoim zdrowiem. Aktor poddał się zabiegowi chirurgicznemu, ale niestety przez wprowadzone obostrzenia nie może podejmować kolejnych działań w dojściu do pełni zdrowia.

Piotr Fronczewski przeszedł operację

W lutym Piotr Fronczewski zdecydował się poddać koniecznej dla niego operacji ortopedycznej. Wykorzystał wtedy przerwę w planie zdjęciowym serialu, w którym grał. Poprosił też, by spektakl z jego udziałem został zdjęta z afisza. Na szczęście operacja powiodła się, a aktor mógł liczyć na profesjonalną opiekę specjalistów.

Problemy z rehabilitacją

Aby wrócić do pełni zdrowia, Piotr Fronczewski powinien przejść jeszcze długą rehabilitację. Niestety wybuch pandemii koronawirusa pokrzyżował konieczne działania.

Skorzystał z kilku zabiegów w Konstancinie, ale rehabilitacji nie dokończył z powodu powszechnej izolacji. A boi się przyjmować specjalistów w domu, bo jest w grupie ryzyka nie tylko z powodu wieku, ale, jak każdy pacjent po poważnym zabiegu, jest osłabiony i podatny na infekcje

- poinformował w magazynie „Rewia” jeden z jego znajomych.

Aktorowi pozostały jedynie ćwiczenia w domu. One same jednak nie wystarczą. Konieczne są również zabiegi fizykoterapii z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
92
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0