Piotr Fronczewski

  Piotr Fronczewski

  Gościem Dzień Dobry TVN był Piotr Fronczewski. Aktor opowiedział nam o swoich mentorach, o ludziach których ceni, ale nie tylko. Jaka relacja łączyła go z Gustawem Holoubkiem? Co Piotr Fronczewski mu zawdzięcza? Jak ocenia nowe aktorskie pokolenie? I dlaczego aż trzykrotnie odmówił propozycji zostania dyrektorem teatru?

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: na przykładzie doktora Domanasiewicza porozmawiamy o granicach w relacji pacjent - lekarz. Oprócz tego: Katarzyna Zielińska powraca w kolejnej części filmu, który pokochali Polacy. Następnie: rzadko mówi o sobie, a dla nas to zmienia - na naszych kanapach Piotr Fronczewski. Zobaczycie też wywiad Ani Wendzikowskiej z Kate Winslet! A na koniec będzie muzyczny czad, czyli czat z Blue Café oraz premierowa piosenka zespołu. Startujemy o 8.30! Bądźcie z nami!

  Piotr Fronczewski kocha rajdy samochodowe i podziwia kierowców biorących w nich udział. A co według niego jest Z-M-I-T-O-L-O-G-I-Z-O-W-A-N-E? ;) Pełną rozmowę z aktorem zobaczycie już w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  Co łączy prywatnie aktorów? Jak krzyżowały się ich ścieżki zawodowe? Czy pamiętają swoje pierwsze spotkanie? Co mają wspólnego z szermierką oraz jakim studentem był Piotr Fronczewski? Z wybitnymi aktorami, którzy stworzyli niezapomniane kreacje filmowe, rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  16 października Piotr Fronczewski i Wojciech Pszoniak po raz setny staną razem na deskach Teatru Współczesnego, by wspólnie zagrać w przedstawieniu "Skarpetki, opus 124" w reżyserii Macieja Englerta. To przedstawienie o dwóch starzejących się, którzy pewnego dnia postanawią wrócić na scenę, by olśnić publiczność. Czy Pszoniak i Fronczewski, grając po raz setny, są w stanie wykrzesać z siebie nowe emocje? Czy to prawda, że dla Fronczewskiego ważne jest z kim będzie grał na scenie? Czy rywalizują na scenie?

  Agnieszka Jastrzębska była w teatrze 6. piętro na premierze "Edukacja Rity" z Piotrem Fronczewskim i Małgorzatą Sochą w rolach głównych. Co Tomasz Karolak robił w Radomiu? Do którego amerykańskiego aktora się porównuje?