Gwiazdy

Reni Jusis wydała nowy teledysk. "Jest wyrazem mojej tęsknoty za podróżami"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Reni Jusis wydała nowy teledysk. "Jest wyrazem mojej tęsknoty za podróżami"

Dzień Dobry TVN

Piękna plaża, bajkowy las i ona - Reni Jusis. Właśnie tak wygląda zmysłowy teledysk do najnowszego utworu w wykonaniu gwiazdy. Tym razem charyzmatyczna wokalistka zaprezentowała autorską wersję przeboju "Voyage voyage". Wybór nie jest przypadkowy. Sprawdźcie, co uświadomił piosenkarce pandemiczny czas. Wiele osób z pewnością czuje to samo.

Reni Jusis – "Voyage voyage"

Nasza reporterka, Kinga Burzyńska towarzyszyła Reni Jusis na nadbałtyckim spacerze. Polskie morze jest piosenkarce ostatnio szczególnie bliskie. To ono pojawia się w jej najnowszym teledysku do utworu "Voyage voyage".

To moja balladowa interpretacja tego dyskotekowego przeboju z lat 90. Nakręciliśmy ten klip jakiś czas temu w Dębkach. Teraz ujrzał światło dzienne. Jest wyrazem mojej tęsknoty za podróżami. Miał być taką nostalgiczną pocztówką właśnie z Dębek. Bardzo lubię tę plażę. Zresztą wszystkie plaże nad Bałtykiem mają swój klimat. Przypominają, moim zdaniem, bardziej księżyc niż planetę Ziemia

- opowiada.

Piosenka i teledysk są zapowiedzią najnowszej płyty Reni Jusis, która ma ukazać się jeszcze w tym roku. "JE SUIS RENI – francuska przygoda Reni Jusis", bo taki tytuł będzie nosić album, to zbiór ulubionych francuskich piosenek wokalistki. Nie możemy doczekać się efektu.

Reni Jusis – miłość do podróży

Jak się okazuje, wybór francuskich piosenek na płytę nie jest przypadkowy. - Pandemię spędziłam nad nauką języka francuskiego. To był mój plan, żeby ją rozpocząć i pandemia mi sprzyjała. Myślę, że zamiłowanie do kultury francuskiej wyniosłam z domu – wspomina i dodaje, że wychowała się na francuskich brzmieniach, które słuchała jej mama.

Co ciekawe, siostra wokalistki wybrała właśnie Francję na swój dom. - Częściej spotykamy się na zoomie niż w rzeczywistości. Bardzo chciałabym już zacząć podróżować i oczywiście ją odwiedzić. Myślę, że ten czas (...) pozwala bardziej skupić się nam na podróżach w Polsce. Udało mi się w wakacje odwiedzić bardzo fajne miejsca na Kaszubach i Mazurach. To jest czas, żeby przypomnieć sobie najpiękniejsze miejsca w Polsce, ale nie ukrywam, że mam już dosyć zimy i odliczam moim teledyskiem również dni do lata – wyznaje Reni Jusis. 

Zobacz też:

Niesamowite życie Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej. "Dwukrotnie wielbiciele kupili jej mieszkanie"

Jej hit "Mamy po 20 lat" znają wszyscy. Halina Benedyk i Marco Antonelli reaktywowali polsko-włoski duet

Lady Pank wraca z nowym singlem. Utwór "Drzewa" porusza ważny temat

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Reporter: Kinga Burzyńska
Co sądzisz o tym artykule?
76
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0