Newsy

Rafał Trzaskowski trafił do szpitala. "Trzymajcie kciuki i uważajcie na siebie"

Rafał Trzaskowski

TVN24/x-news

Newsy

Rafał Trzaskowski trafił do szpitala. "Trzymajcie kciuki i uważajcie na siebie"

Rafał Trzaskowski

TVN24/x-news

Rafał Trzaskowski trafił do szpitala. Prezydent Warszawy opublikował w mediach społecznościowych post, za pośrednictwem którego poinformował o swoim stanie zdrowia.

Rafał Trzaskowski w szpitalu

Od 12 marca prezydent Warszawy przebywał na kwarantannie. Była ona konieczna ze względu na to, że koronawirusem zaraziła się jego żona, Małgorzata. - Na razie jestem zdrowy - test robiłem wczoraj. Pracuję zdalnie. PS. Trzymajcie kciuki za Gosię - pisał wtedy Trzaskowski. Jeszcze tego samego dnia okazało się, że wynik jego wymazu jest pozytywny.

23 marca po południu pojawiła się nowa informacja na temat stanu zdrowia Rafała Trzaskowskiego. - Jestem w szpitalu. Pod dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek. Trzymajcie kciuki i za kilka dni mam nadzieję wracam do pracy. Uważajcie na siebie - poinformował prezydent Warszawy.

Koronawirus w Polsce - liczba zakażeń wciąż rośnie

Z danych Ministerstwa Zdrowia na 23 marca 2020 roku wynika, że zakażenie koronawirusem potwierdzono u 16 741 osób. Zmarło 396 chorych - 314 z nich cierpiało na choroby współistniejące.

Na kwarantannie przebywa obecnie 392 575 osób. Od początku pandemii na SARS-Cov-2 zachorowało w sumie 2 073 129 osób. Wyzdrowiało - 1 693 875.

Zobacz wideo: Chaos informacyjny, zbyt mało dawek, brak komunikacji. R. Trzaskowski o rządowym programie szczepień

Źródło: TVN24/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
84
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
23.03.2021
Ad4
Dużo zdrówka Kochany Prezydencie Warszawy!