Gwiazdy

Radosław Majdan przebywa w szpitalu. Co się stało?

Gwiazdy

Radosław Majdan przebywa w szpitalu. Co się stało?

Radosław Majdan został zakażony koronawirusem. Sandra Hajduk przekazała niepokojące wiadomości. "Radek Majdan znalazł się w szpitalu" - poinformowała. Menadżer sportowca wydał oświadczenie w sprawie stanu zdrowia męża Małgorzaty Rozenek-Majdan. 

Trwa pandemia, a koronawirus nie oszczędza nikogo. Radosław Majdan jest kolejnym sportowcem, który został zakażony. Wcześniej z wirusem zmagał się z nim, m.in. Adam Małysz i Andrzej Bargiel

Radosław Majdan ma koronawirusa

Sandra Hajduk przekazała niepokojącą wiadomość na temat Radosława Majdana. Sportowiec z powodu zakażenia koronawirusem przebywa w szpitalu. Menadżer potwierdził tę informację. 

W oświadczeniu przeczytamy, że Radek był hospitalizowany, ale jest już lepiej. Z nadzieją, że za kilka dni będzie mógł wyjść. Na razie nie mamy więcej informacji w tym temacie

- przyznała Sandra Hajduk w studiu. 

Na stronie Eurosportu czytamy:

Radosław Majdan znalazł się w szpitalu z powodu koronawirusa. Obecnie czuje się coraz lepiej. Za kilka dni planowane jest opuszczenie szpitala - poinformował Wiktor Krajewski, menedżer uczestnika mistrzostw świata w Korei i Japonii (2002)

Radosław Majdan został ojcem

Przypomnijmy, że były bramkarz kilka miesięcy temu po raz pierwszy został ojcem. Od tego czasu jego media społecznościowe zaczęły się wypełniać zdjęciami syna. I tak mogliśmy już zobaczyć, jak utula go do snu, czy spaceruje z wózkiem dziecięcym. Po nich śmiało możemy stwierdzić, że Majdan świetnie odnajduje się w roli ojca. Jak na prawdziwego ojca przystało, urządził już nawet synowi teoretyczną lekcję piłki nożnej. 

 Kolejny etap wdrażania Henia w świat futbolu

- napisał Majdan.

Życzymy Radkowi szybkiego powrotu do zdrowia, by mógł dalej spełniać się w roli ojca.

Koronawirus wśród gwiazd

Koronawirus nie odpuszcza. W Polsce 21 października liczba zakażonych w ciągu jednej doby przekroczyła  10 tys. osób. W ostatnim czasie zachorowali, m.in. Jerzy Owsiak, Maryla Rodowicz oraz Maja Ostaszewska. Dlatego osoby ze świata show-biznesu co rusz za pośrednictwem mediów społecznościowych apelują o rozwagę i przestrzeganie podstawowych zasad higieny. 

Proszę, noście maseczki, myjcie i dezynfekujcie dłonie, stosujecie się do zaleceń. I przede wszystkim w sprawach pandemii słuchajcie lekarzy, epidemiologów

- zaapelowała Maja Ostaszewska.

Zobacz też:

Reporter: Sandra Hajduk
Co sądzisz o tym artykule?
63
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0