Gwiazdy

Przykry incydent w "40 kontra 20". "Czuję się jak dziewczyna seryjnego zabójcy"

Gwiazdy

Przykry incydent w "40 kontra 20". "Czuję się jak dziewczyna seryjnego zabójcy"

W 17. odcinku programu "40 kontra 20" nie zabraknie emocji, także tych napawających trwogą. Groźny wypadek, który poruszy Kingę i wejście nowej uczestniczki to zaledwie część zaskakujących zwrotów akcji, których mogą spodziewać się widzowie. Co się wydarzy?

"40 kontra 20" odcinek 17. Dramatyczne sytuacje 

Zapowiedź 17. odcinka "40 kontra 20" może budzić niepokój, zwłaszcza u osób, które nie przepadają za widokiem krwi. W willi bohaterów dojdzie do wypadku, którego skutki dotkliwie odczuje Robert. 

Świadkiem kłopotów Seniora będzie Kinga, która bez wahania podejmie próbę opatrzenia jego skaleczonej ręki.

Teraz czuję się jak dziewczyna seryjnego zabójcy. Zmywam krew

- z uśmiechem skomentuje zajście dziewczyna, pomagając Robertowi uporać się z raną. Czy jej pełna troski postawa zostanie doceniona?

Wyjątkowo nieprzyjemnym okolicznościom będzie musiała sprostać również Marta. Włosy dziewczyny nie wytrzymają kąpieli w basenie z chlorowaną wodą oraz słonym morzu. Kołtun na głowie Marty stanie się więc kolejnym zmartwieniem. Czy chętne do pomocy koleżanki będą w stanie rozwiązać ten problem?

"40 kontra 20" odcinek 17. Kasia - nowa uczestniczka

Jakby tego było mało, w programie pojawi się nowa uczestniczka, która ma szansę zawrócić w głowie Bartkowi. Piękna blondynka o imieniu Kasia zasili szeregi 20-latek. Jak zareagują na jej wejście pozostałe dziewczyny? Czy dostrzegą w niej niebezpieczną rywalkę?

Nowy odcinek "40 kontra 20" już w środę, 21 lipca 2021 r. o godz. 20:00 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: "40 kontra 20" - nowa uczestniczka - Kasia 

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
62
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0