Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk poruszyła ważny temat. Wiele kobiet ją zrozumie

Agnieszka Włodarczyk

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk poruszyła ważny temat. Wiele kobiet ją zrozumie

Agnieszka Włodarczyk

Bartosz Krupa/East News

Agnieszka Włodarczyk urodziła syna. Milan odmienił jej codzienność i stał się jej oczkiem w głowie. Aktorka nie rozstaje się z maluchem na krok. Wyznała, że śpi z dzieckiem w jednym łóżku i nie wyobraża sobie, by odkładać go na noc do innego pokoju. Wiele internautek ją poparło.

Agnieszka Włodarczyk została mamą

Agnieszka Włodarczyk w lipcu ubiegłego roku po raz pierwszy pochwaliła się na Instagramie, że jest zakochana. Jej wybrankiem okazał się Robert Karaś, mistrz i rekordzista świata w triathlonie na dystansie potrójnego Ironmana. Szybko okazało się, że aktorkę i sportowca połączyło głębokie i prawdziwe uczucie. Nic więc dziwnego, że postanowili założyć rodzinę. 

Gwiazda kilka miesięcy temu ogłosiła, że jest w ciąży, a niedawno po raz pierwszy została mamą. Ona i jej partner przywitali na świecie syna. Nadali mu imię Milan. Agnieszka w mediach społecznościowych na bieżąco relacjonuje, jak odnajduje się w roli mamy. Wyznała, że maluch dobrze śpi w nocy i budzi się zaledwie dwa razy na karmienie. Poza tym jest bardzo spokojnym i pogodnym dzieckiem. 

Włodarczyk śpi z synem w łóżku

Agnieszka jeszcze przed narodzinami synka poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, że zamierza spać maluchem w jednym łóżku. Jak zapowiedziała, tak też zrobiła i wcale nie żałuje swojej decyzji. Pochwaliła się uroczym zdjęciem, na którym widać, jak leży ze swoim partnerem i dzieckiem. Czule na nich spogląda, gdy ucinają sobie drzemkę. 

Kiedy wszystko co kochasz, mieści się w jednym łóżku. I nie, nie wyobrażam sobie, żeby Miluś spał w innym pokoju - wyznała aktorka. 

W komentarzach odezwało się wiele mam, które popierają Agnieszkę. One również chciały mieć maluchy przy sobie i nie widzą nic złego w tym, że dziecko śpi z rodzicami: "Są tacy słodcy. Tosia też z nami śpi", "Nasz dwójka też śpi z nami i bardzo dobrze nam z tym!", "Myśmy też tak mieli. I to długo. Uwielbiałam spać z synem w łóżku, aż zaczął być duży i było już niewygodnie", "Ja kocham spać z synem i też nie wyobrażam sobie, żebym miała go położyć w drugim pokoju" - czytamy opinie internautek.

Zobacz wideo: Urodzinowe podsumowania 40-letniej Agnieszki Włodarczyk

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Damian Michałowski spędzi resztę urlopu w Polsce. Dokąd wybiera się dziennikarz?

Joanna Przetakiewicz bez makijażu. Fani: "Brawo za naturalność"

Marlena z "40 kontra 20" wyszła za mąż mając 19 lat. Decyzja o rozwodzie nie była łatwa. "Jestem rozliczona z przeszłością"

Co sądzisz o tym artykule?
75
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0