Newsy

Pogoda na niedzielę: przelotne opady śniegu

Pogoda na dzień + 2 kolejne dni (21 + 22-23.03.2021) | POLSKA

Newsy

Pogoda na niedzielę: przelotne opady śniegu

Pogoda na dzień + 2 kolejne dni (21 + 22-23.03.2021) | POLSKA

Niedziela przyniesie przelotne opady śniegu, przechodzące w deszcz ze śniegiem i deszcz. Temperatura od 1 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 7 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr  umiarkowany, w porywach do 50 km na godzinę.

Jak informuje IMGW nad Europą dominuje rozległy wyż z centrum nad północnym Atlantykiem, jedynie północno-wschodnia, częściowo wschodnia oraz południowa Europa znajduje się w zasięgu niżów oraz związanych z nimi frontów atmosferycznych. Pogodę w Polsce kształtuje wspomniany wyż, z północy napływa chłodne powietrze pochodzenia arktycznego.

Pogoda na niedzielę 21 marca 2021 r. 

Niedziela przyniesie przelotne opady śniegu o sumie 1-3 centymetrów, przechodzące od Pomorza w deszcz ze śniegiem i deszcz rzędu 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. 

Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 7 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr z zachodu będzie umiarkowany, a w porywach osiągnie do 50 kilometrów na godzinę.

Pogoda na poniedziałek 22 marca 2021 r. 

Początek nowego tygodnia przyniesie pogodną aurę. W poniedziałek temperatura maksymalna wyniesie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Pomorzu Zachodnim. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu.

Pogoda na wtorek 23 marca 2021 r. 

Wtorek także zapowiada się pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Pomorzu Zachodnim. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Więcej informacji o pogodzie na TVN Meteo.

Zobacz też:

Bartosz Bielenia o strachu w szkołach aktorskich. "Jestem sprawcą przemocy"

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski - przez trzy tygodnie ich związek był wystawiony na próbę. "Nadal mnie kocha"

Naukowcy: rodzice dziewczynek rozwodzą się częściej. Badacze wskazali główną przyczynę

Źródło: TVN Meteo, PAP, x-news |
Co sądzisz o tym artykule?
64
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0