Newsy

Piękny gest Agnieszki Kaczorowskiej-Peli. Obcięła włosy w szczytnym celu

x-news

Newsy

Piękny gest Agnieszki Kaczorowskiej-Peli. Obcięła włosy w szczytnym celu

x-news

Zmiany u Agnieszki Kaczorowskiej-Peli. Tancerka zaangażowała się w akcję charytatywną i postanowiła oddać część siebie! Obcięła włosy aż o 30 cm i przekazała je Fundacji Rak’n’Roll.

Zmiana w szczytnym celu

Agnieszka Kaczorowska-Pela chętnie wspiera akcje charytatywne. Kiedy pojawiła się okazja, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym, gwiazda nie miała wątpliwości. Jak sama pisze, takie zmiany kobiecie są potrzebne, więc… obcięła włosy aż o 30 cm! Przekazała je fundacji Rak’n’Roll, która od lat działa na rzecz poprawy jakości życia osób chorych na raka.

To piękny gest tancerki. Nic dziwnego, że spotkał się z dużą aprobatą. Pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie pojawiło się dużo pozytywnych komentarzy.

Bardzo ładnie Aga! No i cel szczytny! Brawo

- skomentowała Agata Rubik.

Oszalałem

- dodał mąż tancerki, Maciej Pela.

Podczas rozmowy z Agnieszką Jastrzębską w programie Dzień Dobry TVN, Małgorzata Ohme pochwaliła pomocny czyn Kaczorowskiej.

Drogie panie, jeżeli macie długie włosy i zamierzacie je obciąć to idźcie w te ślady. To jest naprawdę piękny gest 

– zaapelowała.

Daj włos!

Peruki z naturalnych włosów nie są refundowane przez NFZ. Fundacja Rak’n’Roll stworzyła program „Daj Włos!”. Każdy, kto chce obciąć włosy, może tym samym wspomóc kobiety w trakcie chemioterapii. Obcięte włosy (minimum 25 cm), przekazywane są do perukarni, która tworzy peruki. Te przekazywane są potem za darmo kobietom, które przechodzą przez raka. 

Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj!

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
63
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0