Gwiazdy

Paula Tumala i jej pierwsze chwile z bliźniaczkami: „Jestem typową matką - psychopatką" 

"Paula Tumala mamą bliźniaczek", reporter: Barbara Pasek

Gwiazdy

Paula Tumala i jej pierwsze chwile z bliźniaczkami: „Jestem typową matką - psychopatką" 

"Paula Tumala mamą bliźniaczek", reporter: Barbara Pasek

Paula Tumala to fotomodelka znana m.in. z występu z Cleo podczas Eurowizji do piosenki „My Słowianie”. Ma na swoim koncie również wiele okładek magazynów i kampanie reklamowe. Niedawno jej życie obróciło się o 180 stopni - Paula została mamą bliźniaczek. Jak sobie radzi w nowej roli?

Codzienne obowiązki

Paula przyznała, że dwójka małych dzieci w domu nie jest prostą sprawą. Opieka nad bliźniaczkami jest nie tylko pracochłonna, ale także nieco skomplikowana. Moment, w którym obie dziewczynki chcą czegoś innego, wprawia ją w zakłopotanie.

Czasami nie mam czasu dla siebie, żeby wyjść do toalety czy umyć zęby. Są sytuacje, że zalewają mnie siódme poty. Bo obawiam się, że jak jedna płacze a drugą karmię, to mam wyrzuty sumienia, ale wszystko da się przejść 

-powiedziała nasza bohaterka. 

Modelka nie ukrywa i dość często powtarza, że szczęśliwa mama to szczęśliwe dzieci. W nowej sytuacji nie zapomina więc też o sobie. Wielkim oparciem są dla niej najbliżsi. Zarówno partner, jak i dziadkowie zostają z dziewczynkami, kiedy Paula chce się wybrać do kosmetyczki.

Zwariowałam na punkcie dziewczynek, jestem typową matką „psychopatką”, ale też dzięki pomocy partnera i rodziców mam możliwość wyskoczyć sobie i zrobić paznokcie, rzęsy, bo też muszę się dobrze czuć

-dodała Paula Tumala. 

Przygotowania do porodu i pierwsze wspólne chwile 

Paula przed porodem trzy tygodnie spędziła w szpitalu. Kiedy dowiedziała się, że nazajutrz przeprowadzona będzie cesarka, strasznie się bała. Zestresowana modelka przez całą noc nie mogła zmrużyć oka.

Nie martwiłam się o siebie, tylko o dzieci, żeby wszystko było super, żeby były zdrowe

–wspominała. 

Pierwszym chwilom po porodzie towarzyszyło wiele emocji i wzruszeń. Małe dziewczynki rozczuliły Paulę do łez. Sama modelka nie spodziewała się, że poród przebiegnie tak szybko. 

Płakałam jak bóbr, gdy pierwszy raz je zobaczyłam. To tak szybko trwało. Najpierw dostałam do rąk Nadię, potem Anastazję. Potem było ciężko, bardzo się bałam czy sobie poradzę, czy będę miała pokarm

Po porodzie dostała wiele pytań od fanek. Jednym z najbardziej interesujących tematów była zagadka, jak karmi dzieci. Nie od dziś wiadomo, że modelka ma w piersiach implanty. Czy przeszkadzają one w ściąganiu pokarmu?

10 lat temu jak miałam operację piersi, pomyślałam o tym, że kiedyś będę chciała zostać matką. Operacja robiona była taką metodą, aby teraz mogła karmić

- wytłumaczyła Paula.

Paula Tumala – powrót do figury sprzed ciąży

Jako świeżo upieczona mama boryka się z nadprogramowymi kilogramami. Jak mówi ze śmiechem, ma jeszcze w brzuchu Antosia. Mimo to nie myśli jeszcze o rygorystycznej diecie i powrocie do pracy. Teraz najważniejsze są dla niej dziewczynki.

Myślę, że za jakieś trzy, cztery tygodnie zacznę wychodzić na siłownię

- zdradziła modelka w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
76
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
5
10.03.2020
Asia
Bardzo fajna kochająca i oddana mama... zdrówka dla Was dziewczyny
29.02.2020
Mm
Śliczne dziewczynki🥰marzę o blizniaczkach🥰
28.02.2020
Adam
Super
28.02.2020
Asia
Piękna mama, cudowne dzieciaczki. Dużo zdrówka!
28.02.2020
aGA
PIĘKNA SUKIENKA MOŻNA WIEDZIEĆ SKĄD ?
Rozwiń wszystkie komentarzy