Gwiazdy

Kasia Tusk miała krótką suknię ślubną? Gwiazda przez przypadek pokazała zdjęcie na Instagramie

Katarzyna Tusk

Katarzyna Tusk

Gwiazdy

Kasia Tusk miała krótką suknię ślubną? Gwiazda przez przypadek pokazała zdjęcie na Instagramie

Katarzyna Tusk

Katarzyna Tusk

Kasia Tusk prowadzi popularnego bloga oraz konto na Instagramie. Gwiazda dzieli się z fanami zdjęciami ze swoje codziennego życia, natomiast, rzadko publikuje zdjęcia swoich bliskich i nie ujawnia szczegółów życia prywatnego.  Ostatnio przez przypadek opublikowała zdjęcie ślubne. 

Kasia Tusk skrzętnie ukrywa szczegóły swojego życia prywatnego. O jej ślubie dowiedzieliśmy się dopiero w zeszłym roku, gdy blogerka postanowiła przekazać swoją suknię ślubną na licytację na rzecz fundacji WOŚP. Wówczas gwiazda powiedziała: 

Sukienka jest już prawie vintage, bo ma już prawie pięć lat ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie. Mam nadzieję, że osoba, która ją wylicytuje będzie się w niej czuła, tak cudownie jak ja w czasie mojego ślubu

Kasia Tusk w krótkiej sukni ślubnej

Wszystko wskazuje na to, że Kasia Tusk miała dwie suknie ślubne: jedną długą, którą przekazała na licytację, oraz krótką, którą widzimy na zdjęciu na Instagramie. Kasia Tusk opublikowała post, w którym chciała pokazać, jak naprawdę mieszka, nie chciała tworzyć kompozycji do kadru, w którym miała umieścić kosmetyk. Chciała, aby zdjęcie wyglądało naturalnie. Na stoliku, wśród książek, obok śniadania dostrzegamy fotografię z sesji ślubnej Kasi, na której blogerka pozuje przytulona do męża. Kasia ma na sobie delikatna suknię ślubną. Stylowa i urocza sukienka Kasi Tusk ma długie rękawy, a wyjątkowej delikatności dodaje jej koronka. 


Kasia Tusk w sukni ślubnej

Fot. makelifeeasier_pl

Kasia Tusk na swoim instagraie napisała:

Usłyszałam niedawno ciekawą rzecz od jednej Czytelniczki - „na polskim Instagramie rzadko kiedy mieszkania wyglądają tak, jakby ktoś naprawdę w nich mieszkał”. No to proszę! ? Nie będę ustawiać bukietów róż i dziesięciu świeczek w łazience, żeby pokazać kosmetyk. Skoro stał sobie na stole wśród poniedziałkowego chaosu niech tak zostanie.

>>> Zobacz też: 

Izabella Scorupco po raz trzeci wyszła za mąż. Jej partner to szwedzki milioner!

Wojciech Modest Amaro w roli ojca

 Córka Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę. Wygląda jak znana piosenkarka!

Zobacz film: Kulisy warsztatu Katarzyny Tusk. Źródło: Dzień Dobry TVN. 

Co sądzisz o tym artykule?
68
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0