Kasia Tusk prowadzi popularnego bloga oraz konto na Instagramie. Gwiazda dzieli się z fanami zdjęciami ze swoje codziennego życia, natomiast, rzadko publikuje zdjęcia swoich bliskich i nie ujawnia szczegółów życia prywatnego.  Ostatnio przez przypadek opublikowała zdjęcie ślubne. 

Kasia Tusk skrzętnie ukrywa szczegóły swojego życia prywatnego. O jej ślubie dowiedzieliśmy się dopiero w zeszłym roku, gdy blogerka postanowiła przekazać swoją suknię ślubną na licytację na rzecz fundacji WOŚP. Wówczas gwiazda powiedziała: 

Sukienka jest już prawie vintage, bo ma już prawie pięć lat ale jest zachowana w bardzo dobrym stanie. Mam nadzieję, że osoba, która ją wylicytuje będzie się w niej czuła, tak cudownie jak ja w czasie mojego ślubu

Kasia Tusk w krótkiej sukni ślubnej

Wszystko wskazuje na to, że Kasia Tusk miała dwie suknie ślubne: jedną długą, którą przekazała na licytację, oraz krótką, którą widzimy na zdjęciu na Instagramie. Kasia Tusk opublikowała post, w którym chciała pokazać, jak naprawdę mieszka, nie chciała tworzyć kompozycji do kadru, w którym miała umieścić kosmetyk. Chciała, aby zdjęcie wyglądało naturalnie. Na stoliku, wśród książek, obok śniadania dostrzegamy fotografię z sesji ślubnej Kasi, na której blogerka pozuje przytulona do męża. Kasia ma na sobie delikatna suknię ślubną. Stylowa i urocza sukienka Kasi Tusk ma długie rękawy, a wyjątkowej delikatności dodaje jej koronka. 


Kasia Tusk w sukni ślubnej

Fot. makelifeeasier_pl

Kasia Tusk na swoim instagraie napisała:

Usłyszałam niedawno ciekawą rzecz od jednej Czytelniczki - „na polskim Instagramie rzadko kiedy mieszkania wyglądają tak, jakby ktoś naprawdę w nich mieszkał”. No to proszę! 🤪 Nie będę ustawiać bukietów róż i dziesięciu świeczek w łazience, żeby pokazać kosmetyk. Skoro stał sobie na stole wśród poniedziałkowego chaosu niech tak zostanie.

>>> Zobacz też: 

Izabella Scorupco po raz trzeci wyszła za mąż. Jej partner to szwedzki milioner!

Wojciech Modest Amaro w roli ojca

 Córka Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę. Wygląda jak znana piosenkarka!

Zobacz film: Kulisy warsztatu Katarzyny Tusk. Źródło: Dzień Dobry TVN. 

Co sądzisz o tym artykule?
68
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0