Gwiazdy

Sulli nie żyje. Gwiazda k-popu miała 25 lat 

Sulli zdjęcie z Instagrama

Fot. www.instagram.com/jelly_jilli/ sreen

Gwiazdy

Sulli nie żyje. Gwiazda k-popu miała 25 lat 

Sulli zdjęcie z Instagrama

Fot. www.instagram.com/jelly_jilli/ sreen

Sulli - gwiazda k-popu nie żyje. Ciało koreańskiej gwiazdy zostało znalezione w jej mieszkaniu w mieście Seongnam. Dziewczyna miała 25 lat. 

Sulli nie żyje. W poniedziałek, 14 października 2019 roku, martwą Sulli znalazł jej menadżer. Mężczyzna nie mógł skontaktować się z gwiazdą, postanowił sprawdzić co się stało. Niestety, odkrył, że kobieta nie żyje. Wszczęto postępowanie w sprawie śmierci Sulli. Nie są znane jeszcze przyczyny zgonu, nie wyklucza się samobójstwa


Choi Jin-ri, która używała pseudonimu Sulli była południowokoreańską gwiazdą. Sulli była piosenkarką, aktorką oraz modelką. Kobieta miała 25 lat. 

>>> Zobacz też: 

Karoshi, czyli śmierć z przepracowania

Jak nie utrudniać sobie życia? Gary Bishop zdradza swoje metody 

Tłumienie emocji i jego skutki. "Emocje są nam potrzebne"!

Sulli rozpoczęła karierę jako aktorka. Grała w filmach  i serialach. Gdy miała kilkanaście lat działała w modelingu, rozpoczęła też karierę muzyczną. Występowała z popularnym girlsbandem f(x) i właśnie ta działalność przyniosła jej największa sławę. Z powodu negatywnych komentarzy kierowanych pod jej adresem, gwiazda postanowiła zawiesić swoją działalność w zespole. Po roku przerwy, w 2015 roku wróciła do zespołu, jednak nie została w nim długo. Sulli postanowiła poświęcić się aktorstwu. 

 Sulli nie ukrywała swoich problemów, mówiła o nich otwarcie. Niedawno wyznała, że zmagała się z zespołem lęku panicznego. 

Fani pod zdjęciami artystki zamieszczają pożegnalne wpisy. Piszą też:

Twoje oczy nigdy nie kłamały... 

Zobacz film: Światowy Dzień Zapobiegania Samobójstwom. Źródło: Dzień Dobry TVN. Źródło: metro.co.uk, koreaherald.com; |
Co sądzisz o tym artykule?
60
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
15.10.2019
Lottadf7z
Z całym szacunkiem dla tej dziewczyny, ale to był plastikowy wytwór mainstreamowej kultury. to co tworzyła to nie sztuka, a dobrze sprzedający się i zaprojektowany produkt. w bardzo słabym guście. Jest zrozumiałe, że mogła nie udzwignąc presji. dzisiejszy świat trudno udźwignąć. i tym małym i dużym (tzn popularnym). Ja się dziwię że niektórych tak to wciąż dziwi, ze ludzie odchodzą decydując o tym sami. życie potrafi być naprawdę ciężarem. Ja walczę o byt i przetrwanie, i o samospełnienie już jakieś 10 lat. Jestem silna, ale nie wiem czy przetrwam. Mam dość tej walki, nie chcę tak żyć do późnej starości. niczego nie mając, ciąglę będąc biedną, ciągle harując na innych i na państwa w których mieszkam. Są chwile szczęścia w życiu, ale generalnie jest to kocioł. piekiełko tu na ziemi.