Gwiazdy

Nowy uczestnik "Hotelu Paradise 3" namiesza wśród par. Kim jest Maurycy?

TVN

Gwiazdy

Nowy uczestnik "Hotelu Paradise 3" namiesza wśród par. Kim jest Maurycy?

TVN

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise 3" już za nami. Po odejściu Kornelii i Patrycji gra toczy się dalej. Atmosfera zrobiła się naprawdę gorąca za sprawą nowego uczestnika - Maurycego. Czyj związek rozbije?

"Hotel Paradise 3" - co się wydarzyło w ostatnim odcinku?

"Hotel Paradise 3" coraz bardziej się rozkręca. W ostatnim odcinku doszło do zbliżenia pomiędzy Bibi i Simonem. Całując się i przytulając rozmawiali też o Nathalii, o którą Basia jest zazdrosna. 

- Czy ja ci się na pewno podobam? - zapytała swojego partnera. 

- Nie, udaję teraz. W ogóle mi się nie podobasz. Twoje usta w ogóle mi się nie podobają. Twoje oczy w ogóle mi się nie podobają. Ciało też nie. Boże Święty, w ogóle nie - odpowiedział przekornie. 

Jednak tego, co wydarzyło się później, nikt się nie spodziewał. 

"Hotel Paradise 3" - Maurycy nowym uczestnikiem 

Gdy emocje opadły po odejściu dziewczyn, do "Hotelu Paradise 3" wkroczył kolejny uczestnik - Maurycy. Choć pozostali nie mieli szansy go poznać, on otrzymał możliwość poznania innych. W jaki sposób?  Każda z par musiała odbyć szczerą rozmowę w cztery oczy. Nie wiedzieli jednak o tym, że zza ściany przysłuchuje się im Maurycy. Bohater show na podstawie zdobytych informacji, nieźle namiesza w kolejnym odcinku. Pozostali nic nie wiedzą. Która z uczestniczek przypadła mu do gustu? Czyj związek rozbije?  Internauci już wybierają swoje typy. Jedną z najczęściej pojawiających się odpowiedzi jest: "Luiza". Czy będą mieli rację? To się okaże.

Kim jest Maurycy Kostmanowicz?

Co ciekawe widzowie TVN-u mogą kojarzyć nowego uczestnika. Mężczyzna bowiem ma na swoim koncie epizod w serialu "Na Wspólnej".  Dodatkowo jest modelem. Zobaczymy, której uczestniczce wpadnie w oko... Jedno jest pewne - przystojny brunet wprowadzi niemałe zamieszanie wśród par. Kolejny odcinek zapowiada się iście gorący.

Wszystkie odcinki "Hotelu Paradise" możesz oglądać na player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Artur z "Hotelu Paradise 2" wspomina program. Stresował się?

Co sądzisz o tym artykule?
59
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0