Gwiazdy

Marcin Prokop udał się do salonu fryzjerskiego. "Cudem znalazłem jeden, który zdecydował się mnie przyjąć pod osłoną nocy"

Marcin Prokop

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Marcin Prokop udał się do salonu fryzjerskiego. "Cudem znalazłem jeden, który zdecydował się mnie przyjąć pod osłoną nocy"

Marcin Prokop

Kamil Piklikiewicz/East News

Marcin Prokop próbował się dostać do fryzjera, a jak wiadomo, sprawa nie jest prosta, ponieważ - z uwagi na lawinowy wzrost zakażeń koronawirusem - rząd postanowił zamknąć wszystkie salony. Nasz sprytny prowadzący znalazł jednak taki, który - mimo pandemii - zdecydował się go przyjąć.

Nowe obostrzenia i rosnąca liczba zakażeń

Od roku walczymy z pandemią, ta jednak nie daje za wygraną. W ostatnich tygodniach liczba chorych pacjentów jest rekordowo wysoka, a rząd w związku z tym postanowił ponownie wprowadzić restrykcje, które mają pomóc w opanowaniu dramatycznej sytuacji. Zgodnie z nowymi zasadami, zamknięte są obiekty sportowe, kina, teatry, a także centra handlowe i salony fryzjerskie. W przypadku tych ostatnich Marcin Prokop znalazł zabawne rozwiązanie.

Marcin Prokop poszukiwał fryzjera

Marcin Prokop wie, jak rozbawiać swoich fanów. Dziennikarz w ostatnim poście nawiązał do zamkniętych salonów fryzjerskich i zdradził, że znalazł taki, który wciąż jest otwarty. Dziennikarz opublikował także zdjęcie wykonane przed gabinetem i opatrzył je opisem.

Salony fryzjerskie pozamykane. Cudem znalazłem jeden, który zdecydował się mnie przyjąć pod osłoną nocy, ale każą (sz)czekać w kolejce na zewnątrz. wiadomo, obostrzenia

- czytamy. 

Na post szybko zareagowali fani. Pod zdjęciem pochwalili żart Marcina i przyznali, że poczucie humoru dziennikarza jest niezastąpione.

- Uwielbiam to poczucie humoru 

- Ale faza. Kocham

- Na pewno fryzura będzie oryginalna - pisali fani. 

Marcin Prokop i perkusja. Zobacz także:

Zobacz także:

Mateusz Hładki i Marcin Prokop stanęli do rywalizacji. Kto wygrał bitwę na zdjęcia?

Żona Marcina Prokopa cierpiała na nerwicę. Jak poradziła sobie z chorobą?

Będzie mały Prokop? Dziennikarz odniósł się do plotek o ciąży żony

Co sądzisz o tym artykule?
58
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0