Gwiazdy

Maja Sablewska na romantycznym zdjęciu z ukochanym. Fani: "Pięknie razem wyglądacie"

Maja Sablewska

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Maja Sablewska na romantycznym zdjęciu z ukochanym. Fani: "Pięknie razem wyglądacie"

Maja Sablewska

Tomasz Urbanek/East News

Na profilu Mai Sablewskiej na Instagramie pojawiła się romantyczna fotografia, na której widzimy stylistkę z jej ukochanym, Wojciechem Mazolewskim. Ich związek ma za sobą burzliwe chwile, ale wygląda na to, że teraz jest lepiej niż kiedykolwiek.

Maja Sablewska z ukochanym na zdjęciu

Instagram Mai Sablewskiej to skarbnica zmysłowych zdjęć prowadzącej m.in. program "Sablewskiej sposób na modę". Na jednej z najnowszych fotografii Maja pozuje razem ze swoim ukochanym, Wojciechem Mazolewskim. Para obejmuje się i całuje, a z opisu dowiadujemy się, że zdjęcie zostało zrobione noc wcześniej.

Fani Sablewskiej od razu skomentowali ten romantyczny kadr. Wskazują, że zakochani wspaniale prezentują się razem, a Maja wygląda na bardzo szczęśliwą.

  • Ahh jak miło się na Was patrzy. Pięknie razem wyglądacie.
  • Piękni!
  • Świetna kreacja.
  • Jacy piękni.

- czytamy na Instagramie.

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski

Związek Mai Sablewskiej i muzyka jazzowego Wojciecha Mazolewskiego rozpoczął się w 2011 roku. Od początku oboje chętnie okazywali sobie czułość w miejscach publicznych, nie kryli się ze swoimi uczuciami. Wojciech miał nawet oświadczyć się Mai, kiedy byli w Nowym Jorku. Niestety, w 2016 roku Maja poinformowała o tym, że rozstała się z ukochanym.

Po kilku latach rozłąki, pod koniec 2019 roku okazało się, że Maja i Wojciech znowu są razem. Jak się okazuje, taki stan rzeczy trwa do dziś. 

Zobacz wideo: Maja Sablewska: Można mówić o trendach, ale najważniejszym z nich jest pewność siebie

Agencja TVN/x-news

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
89
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0