Gwiazdy

Kylie Jenner twarzą Vouge’a. Okładka wywołała kontrowersje

Kylie Jenner

x-news

Gwiazdy

Kylie Jenner twarzą Vouge’a. Okładka wywołała kontrowersje

Kylie Jenner

x-news

Wokół Kylie Jenner, najmłodszej z klanu Kardashianek, znowu pojawiły się kontrowersje. Modelka znalazła się właśnie na okładce hongkońskiej edycji magazynu Vogue, zwanego biblią mody. Nie wszystkim spodobał się wybór redakcji. Co tak bardzo zbulwersowało fanów?

Kylie Jenner na okładce Vogue'a

Kylie Jenner w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się, że została twarzą najnowszego hongkońskiego Vogue’a. Modelka z radością pokazała, że jest częścią „Act Now”. Jednak wielu użytkowników nie zgodziło się, jakoby celebrytka miała być aktywistką, a magazynowi zarzucono ignorancję. 

Jak Vogue Hong Kong uzasadnia wybór bohaterki swojej okładki?

Kylie Jenner, która ma miliony obserwujących na Instagramie, znajduje się na okładce sierpniowego wydania #VogueHongKong, 22-latka jest nie tylko gwiazdą, ale liderką opinii i założycielką Kylie Cosmetics, co czyni ją kobietą-przedsiębiorcą. Kylie, w ramach kampanii SAINT LAURENT Winter 2020, pokazuje siłę i wytrwałość młodej kobiety

- wyjaśnia redakcja magazynu. 

Kylie Jenner - firma

Celebrytka osiągnęła finansowy sukces dzięki marce kosmetycznej Kylie Cosmetics, którą założyła w 2015 roku i wypromowała w mediach społecznościowych. W ofercie produktów sprzedawanych przez najmłodszą Kardashiankę są m.in. pomadki, kredki i cienie do oczu.

Kylie Jenner na szczycie listy Forbes'a:

x-news

Zobacz też:

Carla Fernandes zagrała w teledysku z hiszpańskim gwiazdorem. Posłuchajcie jej nowego utworu „Por Qué”

Beyonce pokazała dzieci. Jak dziś wyglądają Blue Ivy, Sir i Rumi?

Agnieszka Chylińska wznawia jubileuszową trasę koncertową: "Będą to koncerty bezpieczne"

Co sądzisz o tym artykule?
79
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0