Gwiazdy

Krzysztof Skiba chudnie, bo ćwiczy. Jak zrobić bułgarski przysiad i kaszubski rozkrok? 

Krzysztof Skiba ćwiczy

Gwiazdy

Krzysztof Skiba chudnie, bo ćwiczy. Jak zrobić bułgarski przysiad i kaszubski rozkrok? 

Krzysztof Skiba ćwiczy

Krzysztof Skiba przeszedł spektakularną metamorfozę. W czasie pandemii nie próżnował, a  pracował na formą życia i udało mu się schudnąć niemal 30 kg. Reporterka Dzień Dobry TVN spotkała się z muzykiem na sopockiej plaży, gdzie pokazał, jak ćwiczy. 

Krzysztof Skiba w formie

Jak przyznała Agata Zjawińska, nie poznała Krzysztofa, gdy ten wysiadł z samochodu przed ich spotkaniem. Jakie metody stosuje, aby pozostać w dobrej formie? Wiadomo, że muzyk zmienił sposób odżywiania, ale też dba o kondycję fizyczną, wykonując ćwiczenia. 

Był taki profesor, który mówił >>Jabłko z wieczora i nie trzeba doktora<<. Natomiast ja uważam: >>Z rana gimnastyka i w tyłku nic nie strzyka>>. Także proszę państwa: ćwiczymy, ćwiczymy

- żartował Skiba. Wyjaśnił, że trenuje codziennie rano i wieczorem po co najmniej 30 minut. 

- Ludzie dojrzali muszą być rozciągnięci. (...) Generalnie chodzi o to, żeby czuć się zdrowym,  utrzymać dietę i być rozciągniętym, szczególnie teraz, gdy siedzimy w domach w czasie pandemii - wyjaśnił w rozmowie z Agatą Zjawińską. 

Ćwiczenia Krzysztofa Skiby 

Kilka z nich zaprezentował w pięknych okolicznościach przyrody - w Sopocie, na plaży. Jak wygląda jego trening? Wykonuje wszelkiego rodzaju ćwiczenia rozciągające oraz przysiady. Dla urozmaicenia używa piłek i gum oporowych.

- Przysiady wydają się nudne, ale nie wiem, czy państwo wiedzą, jak wyglądają przysiady bułgarskie? - zapytał i wyjaśnił, na czym on polega.

- Jedna noga do przodu, druga do tyłu, na paluszkach, ręce na boki. Wykonujemy przysiad. Tak po dziesięć razy - instruował Krzysztof Skiba. 

Muzyk następnie zaprezentował kaszubski rozkrok oraz japoński przysiad

To jest wesoły przysiad na trzy, czyli tańczymy i przysiadamy

- zdradził. 

 Jakie jeszcze polecał ćwiczenia na dobrą formę? Zobacz materiał wideo. 

Zobacz też: 

Jak zadbać o aktywność fizyczną w domu? Nie potrzebujesz do tego specjalistycznych przyrządów

Gimnastyka artystyczna piekłem dla dzieci? "Wymyślanie małym dziewczynkom od świń, tuczników i ich bicie nie jest metodą"

Ania Wendzikowska i pole dance. Jak gwiazdy dbają o zdrowie, gdy siłownie są zamknięte?

Reporter: Agata Zjawińska
Co sądzisz o tym artykule?
72
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0