Gwiazdy

Katarzyna Grochola pokazała nam swój ogród. Czy to właśnie tam powstają jej książki?

Gwiazdy

Katarzyna Grochola pokazała nam swój ogród. Czy to właśnie tam powstają jej książki?

Katarzyna Grochola zaprosiła Dzień Dobry TVN do swojego ogrodu. Pisarka pokazała piękne kwiaty i zwierzęta oraz zdradziła, czy to właśnie w tych pięknych okolicznościach przyrody tworzy swoje powieści. W tym ogrodzie nie mogło zabraknąć także muzyki.

Katarzyna Grochola pokazała swój ogród

Katarzyna Grochola od 22 lat ma piękny ogród za swoim domem. Wcześniej, jak powiedziała w rozmowie z reporterem Dzień Dobry TVN, była tam plantacja truskawek. Teraz rozpościera się zieleń, kwiaty, zwierzęta i rzeźba. 

- Ona miała być marmurowa, ale żeby zrobić rzeźbę z marmuru, to rzeźbiarz robi ją najpierw z takiego czegoś, to ja już ją chciałam taką. Żeby móc ją przestawiać, bo z marmuru bym nie mogła - opowiadała Katarzyna Grochola. W trakcie tego spotkania słychać było muzykę, a to za sprawą męża Katarzyna Grocholi, Stanisława Bartosika. Zazwyczaj jednak pan Stanisław gra w domu, tym razem zrobił wyjątek. 

Pisarka zdradziła także, że jednymi z jej ulubionych słodyczy są ptysie, a właściwie bita śmietana, która się w nich znajduje. 

Katarzyna Grochola i jej nowa powieść

Katarzyna Grochola niedawno wydała powieść "Zjadacz czerni 8". To książka przede wszystkim o miłości, podobnie jak poprzednie pozycje. Razem z książką premierę miała płyta "Moje Kochanie", którą nagrała wspólnie z mężem, Stanisławem Bartosikiem. W rozmowie z reporterem Dzień Dobry TVN pisarka podkreśliła jednak, że jej książki nie powstają w ogrodzie.

- Muszę mieć ciszę. W ogrodzie ptactwo mnie jakoś zaburza - wyznała Grochola.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

>>> Zobacz także:

Różnica wieku w związku ma znaczenie? Seksuolog: Młoda kobieta szuka sponsora, a starsza szuka kochanka - to krzywdzące stereotypy

Koncerty tylko dla zaszczepionych - czy to dobry pomysł? "Szczepienia mogą sprawić, że COVID-19 będzie taką samą chorobą, jak przeziębienie"

Goły męski brzuch - kontrowersyjny trend na polskich ulicach. Stylistka: "W żadnym miejscu publicznym nie ma miejsca dla panów bez koszulki"

Reporter: Piotr Wojtasik
Co sądzisz o tym artykule?
90
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0