Gorące tematy

Katarzyna Grochola o byłym mężu. Czy był pedofilem i alkoholikiem?

Katarzyna Grochola

Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ / EASTNEWS

Gorące tematy

Katarzyna Grochola o byłym mężu. Czy był pedofilem i alkoholikiem?

Katarzyna Grochola

Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ / EASTNEWS

Katarzyna Grochola była żoną pedofila i alkoholika? W jednym z wywiadów córka pisarki, Dorota Szelągowska, zarzuciła byłemu ojczymowi alkoholizm i pedofilię. Katarzyna Grochola w jednym z wywiadów odniosła się do słów swojej córki.

Dorota Szelągowska o byłym ojczymie

Kilka miesięcy temu, Dorota Szelągowska udzieliła wywiadu Magdzie Mołek i opowiedziała o swoich trudnych chwilach z dzieciństwa. Swojego ojczyma określiła pedofilem i alkoholikiem.

Więcej:

Druga część "Tylko nie mów nikomu"

Ellen DeGeneres była molestowana!

Gdybyś mi powiedziała: Hej, cofniesz czas, nie będziesz miała ojczyma alkoholika, który był pedofilem, nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będziesz miała… różnych rzeczy, ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego… Nie oddałabym tego za nic (…) Bo to mnie zbudowało

Katarzyna Grochola komentuje słowa córki

Po wyznaniach Szelągowskiej rozpętała się prawdziwa burza, jednak Katarzyna Grochola przez długi czas nie komentowała słów swojej córki. Dopiero ostatnio w wywiadzie dla magazynu Viva! odniosła się do wspomnień z tamtego okresu.

Drugie małżeństwo było kompletnym nieporozumieniem.(…) Nie wiedziałam, że pije, że jego poprzednia żona uciekła. To była ciężka szkoła życia. Tylko trzy lata, które bardzo wpłynęły na moje i Doroty życie. Ona miała gorzej, bo była dzieckiem, a ja – że się tak wyrażę – to piekło jej stworzyłam, przenosząc ją z Warszawy w kompletnie nieznaną sytuację pod Grodzisk Mazowiecki, półtora kilometra do kolejki WKD – wspomina na łamach Vivy!.

Pisarka zapewnia jednak, że jej były mąż nie skrzywdził jej córki w sposób fizyczny:

Różne wieści się pojawiły parę lat temu. Myślę, że moja córka ma teraz więcej informacji niż ja. Co mogę powiedzieć, kiedy prawdziwe ofiary nie chcą mówić?(…) Nie skrzywdził mojej córki

Zobacz film: Z Katarzyną Grocholą nie tylko o książkach. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
59
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0