Gwiazdy

Ellen DeGeneres była molestowana! "Ojczym dotykał moich piersi. Chciał sprawdzić, czy nie mam raka"

Gwiazdy

Ellen DeGeneres była molestowana! "Ojczym dotykał moich piersi. Chciał sprawdzić, czy nie mam raka"

Ellen DeGeneres wyjawiła, że była molestowana przez swojego ojczyma. Gwiazda amerykańskiej telewizji zdradziła, że mężczyzna jako pretekst do dotykania jej piersi wykorzystywał chorobę matki dziennikarki, która w tym czasie walczyła z rakiem piersi. Ellen zdecydowała opowiedzieć się opowiedzieć o swojej traumie, aby ośmielić inne kobiety, które boją się mówić, że były molestowane.

61-letnia amerykańska gwiazda Ellen DeGeneres w wywiadzie z dziennikarzem Davidem Lettermanem wyjawiła, że kiedy miała 15 lat była molestowana seksualnie przez swojego ojczyma. Jej mama chorowała w tym czasie na nowotwór piersi. Mężczyzna powiedział nastoletniej wówczas DeGeneres, że to on wyczuł guzek u jej matki i teraz musi sprawdzić jej piersi.

>>> Zobacz także:

Początkowo Ellen nie powiedziała o zaistniałej sytuacji swojej mamie, ponieważ nie chciała jej denerwować. Kiedy w końcu zdecydowała się na te krok, matka jej nie uwierzyła.

Została z moim ojczymem przez kolejne 18 lat.

- powiedziała DeGeneres. Po czym dodała, że jej mama ostatecznie jej uwierzyła i rozwiodła się ze swoim mężem, kiedy ten zaczął zmieniać swoją wersję dotyczącą tych wydarzeń.

Ellen DeGeneres już w 2005 roku mówiła, że była molestowana. Teraz zdecydowała się kolejny raz o tym opowiedzieć, aby zachęcić inne kobiety, które były molestowane do wyjawienia prawdy.

Kim jest Ellen DeGeneres?

Ellen DeGeneres jest znaną amerykańską aktorką, scenarzystką i prezenterką telewizyjną, zdobywczynią nagrody Emmy. W 2016, za prezydentury Baracka Obamy otrzymała od niego Medal Wolności. Obecnie amerykańska gwiazda prowadzi własny talk-show The Ellen DeGeneres Show.


Co sądzisz o tym artykule?
49
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0