Rozrywka

Karolina Kuczyńska odpadła z "Top Model". Kto został przywrócony?

"Top Model", odcinek 9

Rozrywka

Karolina Kuczyńska odpadła z "Top Model". Kto został przywrócony?

"Top Model", odcinek 9

"Top Model" - za nami 9. odcinek, w którym Karolina zakończyła swoją przygodę z programem. Gdyby nie Michał Piróg, to również Patrycja by odpadła. Co jeszcze się wydarzyło? 

9. odcinek "Top Model" - co wydarzyło się w programie?

Za nami 9. odcinek "Top Model", w którym uczestnicy musieli pokonać swoje słabości. Na początku dostali z pozoru łatwe zadanie - realizację  reklamy butów. Ale... w kolejnych ujęciach uczestnicy występowali w parach i musieli drugą osobę pocałować. Modelki mogły jednak zasłonić usta lizakiem. Na prawdziwy pocałunek zdecydowała się jedna para: Patrycja i Dominic. W zadaniu pomagali im reżyserka Anna Maliszewska i Karolina Pisarek, której udział w 5. edycji programu pozwolił rozpocząć międzynarodową karierę i zyskać ogromną popularność. 

Karolina z "Top Model" w nagraniu pod wodą 

Kolejnym sprawdzianem była sesja "Kontrasty", w której dobrani w dwójki i jedną trójkę musieli pozować w... jednym ubraniu. Dodatkowo za fryzurę odpowiadali oni sami. Najlepiej z zadaniem poradzili sobie Ernest i KarolinaGdy emocje trochę opadły, w finałowym zadaniu uczestnicy musieli pokonać swoje lęki. Modelki i modele w bajecznych kreacjach wskoczyli do basenu i pod wodą mieli nagrać film modowy. Dla niektórych to był prawdziwy test, ponieważ nie każdy z uczestników potrafi pływać. Tutaj nie tylko trzeba było dobrze wypaść, ale i pokonać strach. I tak Ernest zachłysnął się wodą, a Karolina walczyła ze sobą, by zanurkować.

"Top Model" - Michał Piróg przywrócił jedną z uczestniczek 

Umiejętności uczestników w 9. odcinku oceniali Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, a gościem specjalnym była Anna Lewandowska, która szczególnie wzięła pod lupę sesję podwodną. Do grupy zagrożonych trafili Dominic, Karolina i Patrycja. Joanna Krupa miała tylko jedno zdjęcie - Dominica. I tak z programu odpadła Karolina i Patrycja, ale Michał Piróg przywrócił drugą z nich, więc ostatecznie z "Top Model" pożegnała się Karolina

 "Top Model" – gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN oraz platformie VOD Player.pl

Zobacz też:

Źródło: TVN |
Co sądzisz o tym artykule?
89
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0