Gwiazdy

Joseph Gordon-Levitt ruszył z nowym projektem. Aktor szuka osób mówiących po polsku

Joseph Gordon-Levitt

Cover Video/x-news

Gwiazdy

Joseph Gordon-Levitt ruszył z nowym projektem. Aktor szuka osób mówiących po polsku

Joseph Gordon-Levitt

Cover Video/x-news

W dobie mediów społecznościowych gwiazdy mają bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami. Joseph Gordon-Levitt wykorzystał możliwości Facebooka i od kilku dni zaprasza sympatyków z całego świata do nowego projektu. Ostatnio aktor rozpoczął poszukiwania osób, które mówią po Polsku.

Joseph Gordon-Levitt jest znany z takich produkcji jak "500 dni miłości", "Incepcja" czy "Mroczny rycerz powstaje". W ubiegłym roku zagrał jedną z głównych ról w nominowanym do Złotego Globu "Procesie siódemki z Chicago". Na co dzień stroni od błysków fleszy i kolorowej prasy, przez co nie wszyscy mogą kojarzyć go z imienia i nazwiska. Dzięki popularnym filmom aktor zapewnił sobie jednak grono fanów, również w Polsce. Ostatnio zwrócił się do nich bezpośrednio.

Joseph Gordon-Levitt prosi o pomoc osoby mówiące po polsku

Gordon-Levitt, jak na gwiazdę przystało, regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Jest aktywny zarówno na Instagramie, jak na Twitterze i Facebooku. Ostatnio zamieścił w sieci wpis, który zaintrygował Polaków. Gwiazdor poprosił o pomoc osoby, które mówią po polsku.

Po kliknięciu w link przenosimy się na stronę internetową, gdzie można tworzyć nagrania audio.

- Wypowiedz w swoim ojczystym języku te sześć słów: "Woda", "Brud", "Drzewa", "Wiatr", "Natura", "Ziemia" - czytamy.

Jak na razie nie wiadomo, czemu mają służyć nagrania. Niewykluczone, że aktor pracuje obecnie nad projektem związanym z ochroną środowiska. Już wcześniej zdarzało mu się angażować w podobne akcje.

Polacy nie zawiedli

Pod wpisem Gordona-Levitta od razu zaroiło się od internautów z Polski. Fani aktora ochoczo pospieszyli mu z pomocą. Wielu z nich jest w szoku, że gwiazdor pomyślał o Polakach. W komentarzach nie brakuje też żartów.

Yes aj don't - napisał jeden z fanów aktora.

- Nareszcie mogę użyć mojej supermocy - dodał inny.

Wcześniej aktor zwrócił się o pomoc do osób, które mówią między innymi po duńsku i hiszpańsku. Poprosił też o przesłanie zdjęć z kilku konkretnych krajów, w tym z Włoch. Jesteśmy ciekawi efektu końcowego.

Zobacz wideo: Życie miłosne Scarlett Johansson. Z kim spotykała się aktorka?

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
47
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0