Gwiazdy

Iza Miko pozuje w stroju kąpielowym. Takiego ciała może pozazdrościć jej niejedna nastolatka 

Iza Miko producentem filmu

Iza Miko producentem filmu

Gwiazdy

Iza Miko pozuje w stroju kąpielowym. Takiego ciała może pozazdrościć jej niejedna nastolatka 

Iza Miko producentem filmu

Iza Miko producentem filmu

Izabella Miko opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie w stroju kąpielowym. Aktorka, która wielkimi krokami zbliża się do 40. urodzin, wygląda obłędnie. Takiej figury z pewnością zazdrości jej wiele młodszych koleżanek. 

Izabella Miko pozuje w stroju kąpielowym

Izabella aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie publikuje zarówno zdjęcia dotyczące jej życia zawodowego, jak i prywatnego. Aktorka dzieli się ze swoimi fanami wspaniałymi momentami i chwilami błogości. Niedawno na profilu pochwaliła się wycieczką nad morze. Gwiazda zapozowała w stroju kąpielowym, pokazując swoją obłędną figurę.

Fani nie pozostali obojętni wobec zdjęcia. Pod postem rozgorzała fala komentarzy. Internauci chętnie komplementowali wygląd gwiazdy i zachwycali się jej wspaniałą formą.

Co za nogi! 

– pisała jedna z fanek. 


Izabella Miko – kariera

Izabella Mikołajczyk jest polską aktorką, tancerką i modelką, która w dzieciństwie wyjechała z mamą do Stanów Zjednoczonych. 

Młoda Izabella w tamtym czasie otrzymała szansę na naukę tańca w prestiżowej szkole baletowej w Nowym Jorku. Niestety jej karierę przerwała kontuzja. Gwiazda szybko zaczęła próbować swoich sił w aktorstwie. Zagrała m.in. w „Wygrane marzenia”„Straceni”, oraz „W rytmie hip-hopu 2”, czy „Step Up”.

W Polsce zagrała w produkcji „Kochaj i tańcz”, a w 2016 roku wzięła udział w programie „Azja Express”.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
89
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0