Gwiazdy

Iwona Cichosz potwierdziła doniesienia mediów. „Już za kilka miesięcy nasza rodzinka się powiększy!”

Gwiazdy

Iwona Cichosz potwierdziła doniesienia mediów. „Już za kilka miesięcy nasza rodzinka się powiększy!”

Miss Świata Głuchych pochwaliła się w sieci radosną nowiną. Iwona Cichosz w mediach społecznościowych pokazała sporych rozmiarów brzuszek ciążowy. Niebawem jej rodzina powiększy się o syna bądź córkę. 

Iwona Cichosz w ciąży

Media od jakiegoś czasu spekulowały o ciąży Iwony Cichosz. Tym razem Miss Świata Głuchych sama postanowiła podzielić się radosną informacją. W niedzielę Iwona opublikowała na Instagramie zdjęcie, która ukazuje duży ciążowy brzuszek. Fotografie opatrzyła komentarzem.

W końcu nadszedł ten dzień, kiedy jestem gotowa podzielić się z wami radosną nowiną. Już za kilka miesięcy nasza rodzinka się powiększy

Mężem i ojcem dziecka Iwony Cichosz jest pochodzący z Norwegii Truls Yggeseth. Mężczyzna ma 32 lata i zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Para poznała się podczas europejskiej konferencji cztery lata temu, a w zeszłym roku na Kaszubach odbył się ich ślub.

Reakcja fanów

Dobra nowina szybko rozeszła się po sieci. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a gratulacjom nie było końca. Wśród osób, które składały Iwonie serdeczne życzenia, znalazła się m.in. Monika Pyrek.

Brawo… ogromne gratulacje i moc uścisków i ogrom zdrowia

 – napisała lekkoatletka.

My życzymy Iwonie dużo zdrowia i spokoju.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
81
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0