Gwiazdy

Iwona Cichosz potwierdziła doniesienia mediów. „Już za kilka miesięcy nasza rodzinka się powiększy!”

Miss Świata Głuchych pochwaliła się w sieci radosną nowiną. Iwona Cichosz w mediach społecznościowych pokazała sporych rozmiarów brzuszek ciążowy. Niebawem jej rodzina powiększy się o syna bądź córkę. 

Iwona Cichosz w ciąży

Media od jakiegoś czasu spekulowały o ciąży Iwony Cichosz. Tym razem Miss Świata Głuchych sama postanowiła podzielić się radosną informacją. W niedzielę Iwona opublikowała na Instagramie zdjęcie, która ukazuje duży ciążowy brzuszek. Fotografie opatrzyła komentarzem.

W końcu nadszedł ten dzień, kiedy jestem gotowa podzielić się z wami radosną nowiną. Już za kilka miesięcy nasza rodzinka się powiększy

Mężem i ojcem dziecka Iwony Cichosz jest pochodzący z Norwegii Truls Yggeseth. Mężczyzna ma 32 lata i zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Para poznała się podczas europejskiej konferencji cztery lata temu, a w zeszłym roku na Kaszubach odbył się ich ślub.

Reakcja fanów

Dobra nowina szybko rozeszła się po sieci. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a gratulacjom nie było końca. Wśród osób, które składały Iwonie serdeczne życzenia, znalazła się m.in. Monika Pyrek.

Brawo… ogromne gratulacje i moc uścisków i ogrom zdrowia

 – napisała lekkoatletka.

My życzymy Iwonie dużo zdrowia i spokoju.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
81
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0